2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6865694 بازدید | 672361 پست
من پیش توکلی رفتم توی ابن سینا ولی نظرش این بود که سرم به درد من نمیخوره دوست دارم نظر زرنانی رو هم ...

عزیزم خیلی خوشحالم دوباره میبینمت که در حال رفع مشکلی

هزار ماشالله بهت دختر قوی گروه😍🤗

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 

سلام به همگی

من خیلی بی معرفت شدم میدونم اما شما رو به شدت دوست دارم انشالله همه تون خوب و خوش و سرحال باشید

مامان های جدید تبریک میگم بهتون امیدوارم همه چی درست و درجه یک براتون بگذره

مامان های منتظرهم صبوری کنید که امید به خدا به زودی با خبرهای خوشحال کننده به همه انرژی بدید انشالله.

منم که خدا رو شکر سالم و مشغول به کارم و زمان انتقال هنوز نرسیده و فکر نکنم تا دو سه ماه دیگه هم برسه.

توکل به خدا 

قول میدم بلاخره خاله تون کنم😉😘🤗

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم انشالله که جواب آمینوسنتزت خیالت رو راحت میکنه و بهت نوید در آغوش کشیدن سالم دردونت رو میده... ...

آنا جون دلم برات تنگ شده بود 

فرشته های خوشگلت خوبن خودت خوبی دوست عزیز و مهربون. مشکل انشالله برطرف شد؟

سلام دوستان دکتر برام آزمایش ایمنی انعقادی نوشته بود که به لطف یکی از دستیار های گیج ‌ش انعقادی رو ننوشته بودن تو دفترچه آزمایشگاه هم قبول نکرد انعقادی رو بگیره مجبور شدم ایمنی بدم ماه بعد هم انتقال دارم امروز هم ایمنی جواب ش اومد همه چی خوب بود جز cd19که 17هس رنج نرمال 15هس حالا چیکار کنم با این شرایط این خیلی بده؟ ماه بعد صلاح هس انتقال بدم بدون آزمایش انعقادی راستی از این ماه آ س میخورم ببخشید اینقدر پیامم طولانی شد من فقط این یه بار شانس انتقال دارم واسه همین نگرانم

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
جواب گرفتی؟هزینش چقده؟ آره اسپرمش خوبه ۷ماهه اقدامیم نشده منم مشکلی ندارم ب نظرت جواب میگیرم؟الته م ...

خب خدا رو شكر عزيزم وضعيتتون خوبه 

من انجام دادم باردار نشدم كلا ١تومن شد 

٤ماه پيش 

به نظرم چند ماه طبيعي اقدام كن بعد برو 

ايشالا طبيعي ميشي همسرت آز رو تو مراكز ناباروري داده؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
خب خدا رو شكر عزيزم وضعيتتون خوبه  من انجام دادم باردار نشدم كلا ١تومن شد  ٤ماه پيش  ...

آره آزداده تقریباخوبه 

منم فک کنم ازاسترسه ۷مین ماه اقدام بودم ک نشد البتا ازبرج ۳ سال۹۷تواقدامما

هرمانمیشه میخام کلموبکوبم ب دیوار الانم ک لج کردم میگم دیگ دکترنمیرم

خدایاشکرت که همسرخوبی نصیبم کردی🙏❤
بچه ها آزمایش ژنتیک شما چطوری بوده ؟ ما تو ابن سینا انجام دادیم . فقط از لحاظ کروموزوم چک شدیم . بعد ...

همون آز های ایمنی و انعقادی غلظت خون رو نشون میده

نه دیگه ویزان جلوی فعالیت تخمدان رو میگیره، عملا تقویت کردن معنی نداره تو اون دوران

آره آزداده تقریباخوبه  منم فک کنم ازاسترسه ۷مین ماه اقدام بودم ک نشد البتا ازبرج ۳ سال۹۷تواقدا ...

ببين چون آزش خوبه با آرامش اقدام كن چند سالته ؟ 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
منم سابقه نداشتم آزمایش دادم باردار نبودم رفتم دکتر بهم دوفاستون داد پریود شم  تو هم برو آزمای ...

حتما،باشه عزیزم آخه من فکر میکردم دیگ بعد پانکچر ی مدت تخمک گذاری نداریم 

2706