2752
2734
عنوان

دختر خواهر شوهرم دخترمو میزنه

728 بازدید | 50 پست

سلام خانما 

دختر من ۳سالشه دختر خواهر شوهرم دو سال 

دخترش همیشه دختر منو میزنه یعنی هروقت میرم خونه مادرشوهر؛خواهر شوهرم اونجاست 

دخترش موهای دخترمو می‌کشه گاز میگیره وسایل پرت می‌کنه دختر منم می‌ترسه ازش و فراری از رفتن به خونه مادربزرگش 

خواهر شوهرمم هیچی نمیگه اصلاااا 

انکار خوشحال میشه از این کار دخترش

دیشب با گوشی خیلی محکم زد از سر دخترم منم دعواش کردم زدم از رو دستش مادر شوهرم ناراحت شده میگه تو خودتو قاتی نکن اینا بچه ان 

آخه وقتی دختر خودش دهنش باز نمیکنه به بچش بگه نزن من میگم به جاش 

دختر منم اصلا زدن بلد نیست فقط میشینه گریه می‌کنه 

راهنماییم کنین

راستی نمیشه رفت آمد هم نکنم چند روز یه بار عمو میبینیم

خدا دوباره سرپاتون میکنه:) درست جلوی اونایی که زمینتون زدن💚                                                         مامان آوینا خانوم هستم🧡                                    بابی انت و امی یا اباعبدالله❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الهی بگردم دلم واسه دخترت سوخت 

به همسرت بگو به خوار یا مادرش بگه

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊
الهی بگردم دلم واسه دخترت سوخت  به همسرت بگو به خوار یا مادرش بگه

خواهرش*

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊

بی دلیل دخترمو میزنه دختر منم ترسو شده 

خواهر شوهرم مثل گاو نگاه می‌کنه یا می‌خنده منم حرص میخورم 

خدا دوباره سرپاتون میکنه:) درست جلوی اونایی که زمینتون زدن💚                                                         مامان آوینا خانوم هستم🧡                                    بابی انت و امی یا اباعبدالله❤

نظر شخصی من اینه 

به بچه چیزی نگو ، تا وقتی خودش بیاد بگه مثلا مامان مریم منو زد ، بعد شما میری میگی مریم جان دخترمو نزن و یکم‌ حرف های مهربون و بازدارنده ، اگه بازم تکرار شد به مادر بچه تذکر میدی 

جان ببر آنجا که دلم برده ای 🍃

رفت و آمدتو کم کنی یعنی چی نمیشه؟ بچه ات مهم نیست برات؟ به خواهرشوهرت بگو بچه شو تربیت کنه،و حواست باشه روزهایی که اونا هستن نری

بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست  در خو‌د به طلب هر آنچه خواهی که تویی 🌱

بچن دیگه اخه ۲ ساله زدن نداره ک باید مادرشو گرفت ج ر داد

ولی توخودتو بدنکن سعی کن به دخترت یادبدی ازخودش دفاع کنه ضمن اینکه به خواهرشوهرتم مودباته بفهمونی که باید بچشو کنترل کنه ودرست تربیتش کنه

الهی بگردم دلم واسه دخترت سوخت  به همسرت بگو به خوار یا مادرش بگه

خودم چجوری رفتم کنم باهاشون 

وقتی دخترمو میزنه دعوا کنم بچشو؟

خودم چجوری رفتم کنم باهاشون  وقتی دخترمو میزنه دعوا کنم بچشو؟

دعوا نکن چون بده قضیه تو میشی 

سعی کن بچت پیش خودت بشینه یا پیش خودت بازی کنه و مواظب بچت باش بهش بگو با دخترخواهرشوهرت بازی نکنه و پیششم نره  اگر احیانا رفتن تو اتاق بازی کردن دائما بهشون سر بزن

رفت و آمدتو کم کنی یعنی چی نمیشه؟ بچه ات مهم نیست برات؟ به خواهرشوهرت بگو بچه شو تربیت کنه،و حواست ب ...

خیلی بهش گفتم مثل گاو فقط نگام می‌کنه دخترشم میزنه بچمو اصلا از جاش بلند نمیشه یا دهن باز نمیکنه انگار نمی‌بینه یا اصلا نمیاد بچه منو بغل کنه 

2706