2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6865770 بازدید | 672363 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میدونم عزیزم ولی هرماه ک نمیشه استرسم میگیره ب خدا دس خودم نیس انگیزم کمترشده امروزنوبت دکترداشتم نر ...

آروم باش عزیزم چه ربطی داره زندایی همسر منم از من ۴ سال کوچیکتر دوتا داره مگه تقصیر از شماست که ناراحتی گلم خدا نخواسته تا الان به کسی هم لازم نیست بکی هرکی گفت بگو فعلا قصد نداریم

الان ما هم ۷ سال ازدواج کردیم تقریبا ۶ سال که نی نی میخوایم راههای مختلف درمان رو هم داریم امتحان میکنیم دیکه توکل به خدا 

محکم باش عزیزدلم مطمئن باش نوبت ما هم نزدیکه بیایم اینجا و همه رو خوشحال کنیم

منم رفتم، جفتم سیرکولار بود همچنان باید شیاف ادامه بدم

سلام عزیزم میشه به پیامم که صفحه قبل هس نگاه کنی کمکم کنی خیلی نگرانم

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
انشالله به خیر میگذره....  من یادمه یکی از دوستانم شرایطش بد بود یادمه حتی دیگه لووتیروکسینشم ...

آخی الهی چی کشیده

لووتیروکسین رو با یه قلپ آب بعدش سریع می خوابم😎😎😎

فکر کنم اون بنده خدا دیگه از منم بدتر بوده

باز من با سرم و دمیترون داخلش بهتر میشم 

این دردسرا میگذره، همش نگران این همه دمیترونم خدا خودش رحم کنه

حتما،باشه عزیزم آخه من فکر میکردم دیگ بعد پانکچر ی مدت تخمک گذاری نداریم 

نه بابا میشه حتما آز  بده دوستم باردار شد البته بعد انتقال  منفیش کلی هم افسرده بود که یه دفعه دید بعله مامان شده

آره گلم میکرو

مبارکه ایشالهه به سلامتی بیاد بغلتون 

میشه لطفا اگه حوصلشو دارین بگین چند روز بعد انتقال کار  ها خونه رو انجام دادین بعد انتقال چند روز بعدش فقط استراحت بودین و از توالن فرنگی استفاده کردین چکار کردین مثبت شدممنون میشم بگین چکارا کردین مثبت شد

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
درسته حق باتوئه ولی چ کنم دیگ جاریمم خیلی شره منم اعتمادبه نفسم اومده پایین  شماچن سالتونه؟من ...

عزیزم همه ی کسایی که اینجان دلشون بچه میخوان.من خودم عاشق بچه هام.طوری که همه تعجب کردن که این همه سال بچه نخواستم.ولی خب چیکار کنیم خدا نمیخواد ما طبیعی باردار بشیم.بازم خدا رو شکر شما مشکلی ندارین و میتونین طبیعی باردار بشبن

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
ببين چون آزش خوبه با آرامش اقدام كن چند سالته ؟ 

27میترسم همینجوربگزره ونشه عاخه

آرامش ندارم ک موقع اقدام استرسم میگیره ک میشه یانه🤦‍♀️

خدایاشکرت که همسرخوبی نصیبم کردی🙏❤
2706