2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842690 بازدید | 670587 پست
اوکی. دفعه قبل هم نخوردم و بعدش قلبش ایستاد و .... عذاب وجدان گرفته بودم. پس نمیخورم.ب امید خدا.

مگه امپول هپارین یا انوکسا نداری؟

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
بچه ها میخوام عکس دخترمو بزارم😍 کیا هستن چون میخوام بعدش پاک کنم

منم.میخااااام ببینم😍

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خانم دکتریوسفی توموسسه مهرهستن؟؟؟

اره هستش چون من باید برم پیش ایشون برام پی آر پی کنه دکترم گفت

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2731

@آزی25776‍ 

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

چرا ابی نمیشه؟ ابیه بعدش سیاه میشه

بله عزیزم مطب شش

مطب شش یعنی چی؟چطوری باید ازش نوبت گرفت؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
دخترای قشنگ و پلنگ اگه آزمایشای زرنانی رو نریم کاج ببریم جای دیگه گیر نمیده؟

عزیزم من اول آزمایشها رو دکتر خودم برام نوشته بود رفتم آزمایشگاه نیکان، جوابش مشکوک بود. فرستادنم پیش زرنانی، اون همه آزمایشها رو دوباره برام نوشت و گفت برو کاج.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
2740
من تهرانم  عزیزم از  12هفته گفتن فمیبیون 2بخورم البته فکر کنم باید اخر 12هفته می خورد ...

درخواست دوستیمو قبول کنین لطفاً.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
27میترسم همینجوربگزره ونشه عاخه آرامش ندارم ک موقع اقدام استرسم میگیره ک میشه یانه🤦‍♀️

خوب این که مثل سم می مونه گلم

میدونی چند نفرو دیدم تا حالا دقیقا همون ماهی که اساس کشی داشتن یا بی خیال شدن، باردار شدن طبیعی

دختر جان انوکسا و آسپرین برای سلامت خودت هست که خون لخته نشه حالا برو دکتر ببین چی میگه شاید پی آر ...

@تورک_آنا   و
زینب جون به نظرت پی آر پی در شرایط من که مشکل ایمنی و انعقادی دارم فایده ای داره در باردار شدنم؟دکتر اینبار گفت پی آر پی میکنم برات ولی خراش دیگه نمیده گفتم توی مطب بده گفت فایده نداره دوباره هم نمیخوام ببرمت هیسترو چون تازه هیسترو شدی .گفت بشین سرجات تا من کارمو بکنم ولی من باز دلم آروم نیست.بعد ی چیز دیگه...

دفعه ی پیش بهم آنوکسان 4000 داد به نظرت 6000  برا من بهتر نیست ؟چون با 4000 هم باز جنینم نموند و سقط کردم

به منم گفت برو کاج آخه کاج بیمه قبول نمیکنه خیلی میشه هزینش

عزيزم من دوستم رفت نيلو داد ولي دكترش فرق داره 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
@تورک_آنا   و زینب جون به نظرت پی آر پی در شرایط من که مشکل ایمنی و انعقادی دارم فایده ای داره ...

الان پستت رو دیدم عزیزم ازته قلبم برات دعامیکنم

برای تمام رنج های که میبری صبرکن.صبراوج احترام به حکمت خداست.
2706