2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6870146 بازدید | 672680 پست
سلام عزیزم خب اینم که اندازه یه سیکل طول می کشه شما یه بار رفتی ال دی دادن ماه بعد دوباره رفتی سینا ...

نه دیگه دوتا سیکل میشه نه یه سیکل..یه سیکل امپول سینافکت و قرص ال دی،سیکل بعدی میشه استرادیول ، انتقال و بعدش امپول و شیاف پروژسترون 

از آبان ۹۸ رفتم تو اقدام و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼 ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ برای دومین بار انتقال دادم...برای مثبت شدن و داشتن یه بارداری سالم برام صلوات میفرستی؟؟؟؟
خیییییلی حالم بده 😭😭😭😭😭😭😭😭خیییلی همه جا دنبال دخترمم چرا خدا با من اینکار رو کرد چرا چی تو م ...

عزیزم ببخشید میدونم حرف زدن راجبش داغت بیشتر میکنه

ولی میشه بگی بعد به دنیا اومدن چی شد که فوت کرد 

فکرم خیلی درگیر شده نمیتونم از فکرت بیام بیرون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام خوبین دخترا

من ۱۹ام انتقال جنین دادم دومین بارمه ۳ تا جنین بود از همون سه چهار روز اول زیر شکمم درد میکنه دو بار هم همون روزا لکه ی کوچیک دیدم الانم پهلو چپم درد میکنه میزنه پام هر از گاهی هم یه درد شدید میاد بهم امروز ظهر بی بی چک زدم منفی بود کسی مثل من علایم داشته باردار بوده قبل انتقالمم لنفوسیتتراپی داخل رحم انجام دادم

سلام خوبین دخترا

من ۱۹ام انتقال جنین دادم دومین بارمه ۳ تا جنین بود از همون سه چهار روز اول زیر شکمم درد میکنه دو بار هم همون روزا لکه ی کوچیک دیدم الانم پهلو چپم درد میکنه میزنه پام هر از گاهی هم یه درد شدید میاد بهم امروز ظهر بی بی چک زدم منفی بود کسی مثل من علایم داشته باردار بوده قبل انتقالمم لنفوسیتتراپی داخل رحم انجام دادم

قربونت برم. بله دوره پریودی ک سیکل انتقالته میخوری. برای ضخامت وموکوس رحم خوبه. همین خودش ب معنی شان ...

مممنونم عزيزم، انشالله شما و تمامی دوستان هم همگی خوش خبر باشید اینجا درمورد بارداریهامون صحبت کنیم

آره دقیقا تو سونو اصلا جواب سوالی رو نمیدن فرصتشونم محدود تند تند سونو میکنن ،سوالات رو باید توی همو ...

همسرم ميگه از تزريق عضلانی میترسم هرچی  hmg میگفتم خودت بزن من بهت اطمینان دارم قبول نکرد ،، کل چهارتا پانکچر ۶ تا جنین شده از سال ۹۸ تا همین الان که این آخری یه دونه بود که گفتن رشدش عقبه