2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842727 بازدید | 670592 پست
هزینه جدید نمیدونم....  هزینه دارو بستگی به نیاز بدنت داره و میتونه متفاوت باشه....  هزی ...

یه دنیاممنونم عزیزم ان شالله ک طبیعی باردارشم واسترسم کمترشه واسم دعاکن گلم دلم خیلی بچه میخواد😔❤

خدایاشکرت که همسرخوبی نصیبم کردی🙏❤
خب سنتم كمه عزيزم فعلا ٥ماه بدون ايترس اقدام كن ايشالا طبيعي ميشي🤲🏻🤲🏻🤲🏻

ممنون عزیزدلم ان شالله ک بشه شمام واسم دعاکن استرسم کمترشه چون عاشق بچم اگ نشه دق میکنم😑🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاالله خوش خبری تا می تونی صلوات بفرست، حالتو درک می کنم

زینب جان چیکار کنم پری بیاد تا بتونم انتقال بدم 

اون مرکزی ک میرم برا میکرو چند ساعت فاصله داره شهرش، لازمه برم قرص یا آمپول بگیرم برای پری شدن؟

سه روز گذشته از موعدم 

چیکار کنم زود پری شم

ممنون عزیزدلم ان شالله ک بشه شمام واسم دعاکن استرسم کمترشه چون عاشق بچم اگ نشه دق میکنم😑🤦‍♀️

ميشه من از شما بدتر بودم 

من ٣سال فقط واژينيسموس داشتم تا تونستم خودمو درمان كنم توكلت به خدا باشه عزيزم مامان ميشي زود زود 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2731
زینب جان چیکار کنم پری بیاد تا بتونم انتقال بدم  اون مرکزی ک میرم برا میکرو چند ساعت فاصله دار ...

سه روز چیزی نیست صبر کن میشی من که گفتم عقب انداختم من یه ماه نشدم تازه امشب بلاخره شدم

زینب جان چیکار کنم پری بیاد تا بتونم انتقال بدم  اون مرکزی ک میرم برا میکرو چند ساعت فاصله دار ...

عزيزم دوفاستون خوردي ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سه روز چیزی نیست صبر کن میشی من که گفتم عقب انداختم من یه ماه نشدم تازه امشب بلاخره شدم

واي مباركه 🤣🤣🤣

باالاخره تشريفشو آورد 🤣🤣🤣

عزيزم دوفاستون خوردي ؟

برای پری اول قرص مدروکسی پروژسترون اگه اشتباه نکنم دادن ک سر وقت شدم 

من بنا به دلایلی نمیخوام پری دیر بیاد ک انتقالم بیوفته عقب مرکز هم دوره سخته برام برم قرص آمپول بگیرم بعد پری شم دوباره برم

شهرمون هم دکتر فکر نکنم قبول کنه تجویز کنه موندم چیکار کنم 

2740

عزیزم من بنا به دلایلی نمیخوام پری عقب بیوفته ک انتقال بیوفته مهر ماه اینا بخاطر همین عجله دارم 

چی بگم والا ببین حالا ک باید بیاد چ نازی میکنه 

برای پری اول قرص مدروکسی پروژسترون اگه اشتباه نکنم دادن ک سر وقت شدم  من بنا به دلایلی نمیخوام ...

دوفاستون خارجي گير يا يكي از بچه همين مشكل رو داشت آمپول زد گويا 

گلم چه آمپولي زدي شما  پريود شدي ؟

ميشه من از شما بدتر بودم  من ٣سال فقط واژينيسموس داشتم تا تونستم خودمو درمان كنم توكلت به خدا ...

مرسی عزیزم ی دنیاممنون دوران سختیه 

ان شاءالله برامنم میگزره

واژینیسموس چیه؟

عزیزم من بنا به دلایلی نمیخوام پری عقب بیوفته ک انتقال بیوفته مهر ماه اینا بخاطر همین عجله دارم  ...

من يه چيز رو ميدونم كه نبايد تو انتقال عجله كني خودم هميشه پريم سروقت بود حتي بعد پانكچر يه روز اينور اونور نميشد واسه انتقال ٤روز عقب افتاد منم حال شمارو داشتم بعد حكت خدارو فهميدم 

مرسی عزیزم ی دنیاممنون دوران سختیه  ان شاءالله برامنم میگزره واژینیسموس چیه؟

فدات ميدونم سخته ولي شما مشكلي نداري بدون استرس و با آرامش اقدام كن 

ترس از نزديكي بعد ٣سال مداوا شدم 

2706