2733
2734
عنوان

اگر دختری عقد باشههههه و اینو لازم داشته باشه کی باید... 🤔🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 3956 بازدید | 148 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا اسی چمیدونم من نظر خودمو گفتم همه حمله کردن هرکاری دلت میخواد بکن بنظر من تا وقتی نرفتی تو خون ...

کاش خودم درامد داشتم😔😔😔😔😔😔

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️

قطعاً شوهرش

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
عزیزم😍😍😍😍😍 من سال ۹۷ اینا در مورد همکلاسیم تاپیک زدم شما اونجا برام کامنت گذاشتین🥰

آخی رفتم دیدم 😍

حدود ۶ سال پیش .

در چه حالی عزیزم؟ با اون آقا ازدواج کردی یا شخص دیگه؟ 😁

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
پدرش عزیزم به همسری که تازه از راه رسیده نمیگن بیا خرج لپ تاپی که از قبل داشتم رو بده

میخام جدید بگیرم   اون دیگ خدابیامرز شد    برادرزادم سوزوند

کاش خودم درامد داشتم😔😔😔😔😔😔

اخی عزیزوم 💔

عیب ندارع غصه نخور 

همه درکت میکنن 

تویی که داری این متن رو می‌خونی ، تو خود من هستی... شاید من در آینده ، و شاید هم من  در گذشته😉👌🏻 پس مواظب خودت باش🌹           ✅🗿یه دختر ۲۳ ساله با یه پیرزن درون ۷۰ ساله هستم😂

اسی رشته ات چیه؟

پیشنهادم اینه که اولا استوک بخری. من خریدم و واقعا راضی ام.من رشته ام معماریه و برای کارای سنگین هم خریدم.

نوش ۷۵ بود. استوک شرکتی خریدم ۱۹. و محشرهههه.

البته از این دست دومهایی که تهداد بالا وارد میکنن. مثلا یه شرکتی خریده بعد میخواد به روز کنه اینارو میفروشه. نه اون دست دومی که یه نفر پدر سیستم رو دراورده بعد میاره میفروشه، اونو اصلا نخر.

دوم اینکه کامپیوتر اگه بتونی بگیری باز بهتر از لپتاپه. من برای رندر  و انالیز و اینا خریدم. لپتاپ زود دچار استهلاک میشه.نباید ازش کار سنگین کشید. بعدم که باتریشون سر دوسال نابود میشه و هی همیشه باید به برق باشه.باتری هم که بخری نهایت یه ماه کار کنه چون تو انبار میمونن و برای مدلای قدیمی خب باتری تولید نیمشه.کامیپوتر هم قابل ارتقاس. هم خیلییی قیمتش اروزنتر میفته . یعنی با یه بودجه یکسان کامیپوتر قویتری میتونی بخری. همم که چون جابه جا نمیشه احتمال خرابیشم کمتره. 

من خودم ده سال پبش لپتاپ خریدم و واقعا پشیمون شدم. تا بعد که کامپیوتر و یه لپتاپ استوک خیلی سبک وزن و قویتر خریدم.

این از این.

شوهرت درامدش چقدره؟ عقد کردید؟؛

بابات وصعش چطوره؟ 

من خودم بودم به بابام میگفتم، چون ما عقد بودیم اونقدری درامد شوهرم بالا نبود. البته اگه میتونی از هردوشون پول بگیری بهتره.

بابات هم داره جهیزیه میخره حتما... نمیدونم‌ ...میخوای پیش هر کدومشون مطرح کن خراب شده و لپتاپ لازمی، ببین واکنششون چیه😁

وا  یعنی کنار یخچال و ماشین لباس شویی رفتید لپتاپ خم خریدید؟🤣

بله😂😂😂😂😂

کل جهازش تکمیل بود فقط و فقط گفت چرخ خیاطی نمیخوام چون بلد نبود مامانم بجای اون لپتاپ خرید بعدا مادرشوهرشینا گفته بودن چرا چرخ خیاطی نداری واه واه واه😐

رفت اونم خرید براش مامانم😂😂

در جواب ابلهان آنقدر خاموش ماندم كه گفتند حرف حساب جواب ندارد😂

والله تو دوران نامزدي ادم خجالت ميكشه به همسرش بگه اينو بخر و يا اونو بخر! من بودم با پول پدرم درستش ميكردم! البته خودمون الان يه عروس داريم كه نامزده و تمام مخارجش بر عهده ي برادرم هست. علاوه بر خرج كردن براش بهش ماهانه ٦-٧ ميليون خرجي هم ميده. ولي من و خواهرم رومون نميشد چيزي بخواهيم.

مشاور کنکور بودم سال ۹۵ حدودا ماهی ۸ تومن درامد داشتم

ماشاالله مث اینکه اَبَر مشاور بودید😏

۸ میلیون اون موقع اندازه ۱۰۰ میلیون حالا بوده😊

لطفا جز در مواردی که توی پست ها هماهنگ میکنیم درخواست دوستی نفرستید. اعصابم خورد میشه درخواست دوستی آقایون سایت رو میبینم.
بنظر من پدر من عقد بودم اصلا دوست نداشتم یه صدتومنی از همسرم بگیرم

دوست دخترش نیستمااا  والا زمان دوستی من یه ریالم نمیگرفتم  شارژ میگرفت  منم زود براش شارژ نیگزفتم😐😐

والا حالا ک دوستم نیس  وضعیت فک کنم فرق کرده

2706