2752
2734
عنوان

اگر دختری عقد باشههههه و اینو لازم داشته باشه کی باید... 🤔🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 3956 بازدید | 148 پست

آقا هستم در زمانی که سوره عقد جاری میشه یعنی شما زن رسمی ایشون هستین  و ماه به ماه باید مبلغی بهتون بدن چون توی سند ازدواج قید شده و ایشون امضا کرده به هر حال  اگه به همسرتون بگید بهتره چون در قبال شما مسوولیت داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این دیگه چه منطقیه خانم.اومدیم پدرش خریده باشه این خانم بره سر خونه زندگی خودش لب تاپ خراب بشه باید ...

خب هنوز تو خونه پدرشه دیگه 

شوهرش اگر خیلی پولدار بود میومد دستش و می‌گرفت میبردش خونه خودش 😐 ای بابا

تویی که داری این متن رو می‌خونی ، تو خود من هستی... شاید من در آینده ، و شاید هم من  در گذشته😉👌🏻 پس مواظب خودت باش🌹           ✅🗿یه دختر ۲۳ ساله با یه پیرزن درون ۷۰ ساله هستم😂
مشاور کنکور بودم سال ۹۵ حدودا ماهی ۸ تومن درامد داشتم

والا منم اول ک کنکور دادم  تو ی شهرستان مشاور ی اموزشگاه شدم  2  3 تومن بیشتر نبود   حسابدار بودم  متصدی داروخانه بودم   برنامه نویسی کردم   ادمین شدم  اصلا از 5 بالا تر نرفت   دیگ قید همشو زدم🙁

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️
خب هنوز تو خونه پدرشه دیگه  شوهرش اگر خیلی پولدار بود میومد دستش و می‌گرفت میبردش خونه خودش 😐 ...

شوهرش وقتی نداشت نباید ازدواج میکرد. باید همسرش هزینه رو بده 

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
آقا هستم در زمانی که سوره عقد جاری میشه یعنی شما زن رسمی ایشون هستین  و ماه به ماه باید مبلغی ب ...

همسر ما همش قسط میده  برا خودشم نمیمونه😂😂😂😂😂

خب هنوز تو خونه پدرشه دیگه  شوهرش اگر خیلی پولدار بود میومد دستش و می‌گرفت میبردش خونه خودش 😐 ...

اینجوری هم میشه نگاه کنی ک لب تاب رو میخواد ببره خونه خودشون واسه باباش ک نمیخواد بزاره پس شوهرش هم بده آسمون ب زمین نمیاد😂

این افراد لطفاریپلای نکنندعزیزان معتقد به افراط در دین و خشک و مذهبی /تویی ک نمیزاری بچت بره بیرون چون جامعه خرابه/ افراد فاقد بلوغ فکری و ذهنی/bts fans                                    نظرت با من متفاوته؟ریپ نکن عزیزم من خودم میتونم تصمیم بگیرم عزیزم هیچ وقت با نظر یک کاربر از راه خودم بر نگشتم پس؟نظر متفاوتتون رو بزارید کنار چای میل کنید (مودبانه ترین حالت🥰) این کاربر هیچ گونه علاقه ای به حرف زدن با شما نداره  بچه ها نخندینا ....🖤                                 بیستون که هیچ دماوندم گر سد بشو ؟ هدفم قسمت من بوده و باید بشود ما همچنان هستیم بر آن عهد که با خود بستیم🌱❤
آقا هستم در زمانی که سوره عقد جاری میشه یعنی شما زن رسمی ایشون هستین  و ماه به ماه باید مبلغی ب ...

👏🏻👏🏻

این افراد لطفاریپلای نکنندعزیزان معتقد به افراط در دین و خشک و مذهبی /تویی ک نمیزاری بچت بره بیرون چون جامعه خرابه/ افراد فاقد بلوغ فکری و ذهنی/bts fans                                    نظرت با من متفاوته؟ریپ نکن عزیزم من خودم میتونم تصمیم بگیرم عزیزم هیچ وقت با نظر یک کاربر از راه خودم بر نگشتم پس؟نظر متفاوتتون رو بزارید کنار چای میل کنید (مودبانه ترین حالت🥰) این کاربر هیچ گونه علاقه ای به حرف زدن با شما نداره  بچه ها نخندینا ....🖤                                 بیستون که هیچ دماوندم گر سد بشو ؟ هدفم قسمت من بوده و باید بشود ما همچنان هستیم بر آن عهد که با خود بستیم🌱❤

پدرت

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️
همسرتون موقع خواستگاری تحصیل و هزینه های تحصیل شما رو اگر قبول کردن می تونید ازشون بخواهید اما اگر ...

نامزد نیس  شوهره دیگ  باید چ بشع ک شوهر حساب بشه  اسمش مهمه بود ک رف تو شناسنامه😂😐🤦🏻🤦🏻🤦🏻🤦🏻

والا اسی چمیدونم من نظر خودمو گفتم همه حمله کردن هرکاری دلت میخواد بکن

بنظر من تا وقتی نرفتی تو خونش چیزی ازش نخواه چون هم خودت معذب میشی و شاید اونقدرام باهاش راحت نباشی هم پیشش نیسی ک از وضع مالیش خبر داشته باشی بازم هرجور خودت صلاح میدونی

تویی که داری این متن رو می‌خونی ، تو خود من هستی... شاید من در آینده ، و شاید هم من  در گذشته😉👌🏻 پس مواظب خودت باش🌹           ✅🗿یه دختر ۲۳ ساله با یه پیرزن درون ۷۰ ساله هستم😂
2706