2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817274 بازدید | 668992 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامانای حال و آینده، من سزارینم افتاد 28 مرداد، برام دعا کنید، ان شاالله دامن همه ی منتظرا سبز ...

عزیزم به سلامتی مبارک باشه ان شاء الله 

پیشاپیش چشمت روشن، ان شاء الله زایمان راحتی داشته باشی

بعدش بهمون خبر بده

سلام

امروز منتظر جواب cvs بودم که اماده نبود عوضش یه استرس دیگه بهم وارد شد☹️

بعد ناهار رفتم دستشویی یهو دیدم خون غلیظ و قرمز نسبتا زیادی ازم اومد. خیلی ترسیدم. از اول بارداری حتی سابقه لک بینی هم نداشتم. بعد cvs دکتر گفت شاید لک بینی یا خونریزی پیدا کنی برو بیمارستان اما سه روز ازش گذشته بود و خونم هم تازه بود.

همون موقع شانس اوردم همسرم بود و منو برد بیمارستان. قبلش سریع یه شیاف ۲۰۰ گذاشتم. سونو اورژانسی انجام دادن و خدا رو شکر حالشون خوب بود. اونجا خواستن بستریم کنن و سرم وصل کنن گفتم نمی خوام. با رضایت خودم اومدم خونه. دکتر گفت شیافتو روزی دوتا کن. بعدش عصری زنگ زدم دکتر خودم براش تعریف کردم گفت همون روزی یه شیاف ۲۰۰ کافیه فقط استراحت کن..

الانم فقط یکم لک قهوه ای هست. حالا سوالم اینه دکترم گفت روزی یه شیاف الان من چکار کنم شیاف شبو؟ بذارم دوباره؟ یادم رفت به دکتر بگم ۳ ظهر یکی گذاشتم. تنظیم پروژسترون تو بدنم بهم نمی خوره اینجوری؟

2728
هماتومت تقریبا بزرگه عزیزم.مال منم ۵۰ میلیمتر بود که هنوزم هست!البته برای من خونریزی نداشت خداروشکر ...

آره عزیزم دکتر سونوگرافی گفت بالای جفت نیست که خطرناک باشه جاش بد نیست ان شاءالله به سلامتی نی نی رو به دنیا بیاری برای منم دعا کن😘

خدا جونم شکرت...
مبارکه ایشالهه به سلامتی بیاد بغلتون  میشه لطفا اگه حوصلشو دارین بگین چند روز بعد انتقال کار & ...

چرا که نه گلم

همون روز برگشتم خونه فقط چند ساعت استراحت، دستشویی ایرانی رفتم فقط

روز بعدش رفتم سر کار و زندگی عادی مو داشتم

فقط و فقط چیز سنگین بلند نکردم و روغن کنجد رو حذف کردم و ادویه غذاهام که قبلا خیییییلی زیاد استفاده می کردم کمش کردم

یعنی حتی چهاردهمین روزم بی بی نزنم؟؟؟؟؟؟؟؟

گلم میل با خودت ولی نزنی بهتره، اذیت میشی 

حیف نیست این همه زحمت یه بی بی ببخشید زپرتی بخواد نتیجه رو بگه

من که خودم از بس فقط بی بی منفی دیده بودم میترسیدم و نزدم

چرا که نه گلم همون روز برگشتم خونه فقط چند ساعت استراحت، دستشویی ایرانی رفتم فقط روز بعدش رفتم سر ...

خیلی ممون عزیزم منم استراحت کردم فقط هندوانه از تو یخچال بلند کردم و هل دادم یکی ممکنه به این علت نگرفته باشه ای وی افم یا زیادی ظرف میشستم و مرغو تکه تکه میکردم میکشیدم اینا  به نظر ت در منفی شدن تاثیر داشت 

یه چی دیگه وقتی انتقال دادن مثانم کلی پر بود بعدش گفت بو توالت خودتو خالی کن دراز  ۲۰ دقیقع اول فقط استراحت بودم

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
2738
عزیزم چند بود و حالا به چند رسبده ؟

من انتقال دادم، دوشنبه باید برم آزمایش بدم.

روز دوم ۳ بود یک هفته بعد شده بود ۶ بعضی جاهاش ۷ و یک هفته بعدش هم انتقال انجام شد ولی نپرسیدم روز انتقال چند شده بود.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
نوبت دهیش طولانیه؟چه روزایی میتونیم زنگ بزنیم برا نوبت دهی؟

هرروز میتونین زنگ بزنین از ۸ تا ۴ هستن، بجز پنجشنبه‌ها که فکر کنم زودتر تعطیل میکنن.

من زنگ زدم برای اون پنجشنبه‌ایی که خودم میخواستم بهم وقت دادن البته یک هفته قبلش زنگ زده بودم.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
آروم باش عزیزم چه ربطی داره زندایی همسر منم از من ۴ سال کوچیکتر دوتا داره مگه تقصیر از شماست که نارا ...

درسته عزیزم حق باتوئه ان شاءالله هردومون باردارمیشیم دیگ ب کسی چیزی نمیگم میخابونم دهنشون اگ هی بم گیربدن ک چرانمیاری بیاردیگ😡🤨

خدایاشکرت که همسرخوبی نصیبم کردی🙏❤
2706