2752
2734

چیکار کنم نمیرسونم 

معلم رسمی هستم شاگرد خصوصی دارم 

فروش انلاین دارم

نمیشه رسوند همش کم میارم چیکار کنم همکارام که مثل من مجردن باباهاشون جقدر کمکشون میکنه حالا من پول سیگار و اجاره خونه بابامو میدم 

میخوام برم صنف ارایشگری چی خوبه بجز ناخن؟؟

اگه تجربه دارین لطفا کمک کنین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا عزیزم  تا چه حد هزینه ها با توئه

همه هزینه ها معمولا شام نمیده مامانجون من باید شام بگیرم 

وسایل بهداشتی 

داروهای خواهر معلولم 

شهریه های دانشگاه 

اجاره بابام 

هزینه های بابام

من دانشجو معلمم بابای من میگه پولاتو  جمع کن ماشین بخر. خودشون خرج لباس و...من و نمیدن اخه من چه جوری جمع کنم ماشین بخرم؟ هر ماه حداقل یه مانتو میخرم .۵تومنش میمونه با ماهی ۵ماشین بخرم؟؟

...زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...
من دانشجو معلمم بابای من میگه پولاتو  جمع کن ماشین بخر. خودشون خرج لباس و...من و نمیدن اخه من چ ...

جمع کن ژلا بخر اشتباه منو نکن من‌انقدر خودم گرفتار قسط و قرض کردم ۴۹۰۰ حقوق میگیرم

همه هزینه ها معمولا شام نمیده مامانجون من باید شام بگیرم  وسایل بهداشتی  داروهای خواهر م ...

خدای من کس دیگه ای نیست پول در بیاره خونتون؟ این خیلی بده 

تو مگه چقدر جون داری که همش جون بکنی

اگه ازدواج کنی خانواده ات می‌خوام چیکار کنن؟

خودت رو نجات بده دختر

من یه مامان خسته هستم اما امیدوارم  اگر مادری می کنم برای رضای خداست اگر همسرداری و خانه داری میکنم برای رضای خداست.یه دونه هدف دارم که میشه بهش رسید ولی سخت. برای سلامتی بچه ها و عشقم اگه دوست داشتین صلوات بفرستین  
2706