2737
2739

من خودم قبلا یک وامی گرفتم قسطش ماهی دومیلیونه 

حقوقم هم ماهی ۱۰ تومنه 

بعد الان حواهرم میخواد وام بگیره

دوتا وام ۱۰۰ میلیونی

گفته  ضامنم بشو

من چیکار کنم؟

اگر ضامنش بشم دیگه نمتونم ضامن کسی بشم و خودم دیگه نمتونم وام بگیرم؟ چیکار کنم؟

ممنون میشم راهنماییم کنیو

بگو تبصره جدید بانکه که تا قسطای وامم تموم نشده نمیتونم ضامن کسی بشم

نمخوام بیچونپش خوشحسابم هست

گناه داره گفتم یکی رو میشم ولی دوتا رو نه

لطفا اگه اطلاعات دارین سوالمو جواب بدین ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همزمان ضامن دوتا وام بشی؟

من کارمند نیستم اما تا اونجایی که می‌دونم قسط وام ۱۰۰ میلیونی معمولا نزدیک ۴ تومنه فکر نکنم اجازه بدن نظر به میزان حقوقت برا هر دوتا ضامن بشی فقط یکی رو میتونی 

2731

ضمانت وام شخص منعی برای گرفتن وام شما ایجاد نمی کنه،مگر اینکه اقساط وام خواهرتون معوق بشن که در اون صورت باید اقساط رو به روز کنن تا شما بتونید وام بگیرید.

ضمن اینکه مهمه که کدوم بانک قصد گرفتن وام دارید.

به همه آرزوهام قول رسیدن دادم.
همزمان ضامن دوتا وام بشی؟ من کارمند نیستم اما تا اونجایی که می‌دونم قسط وام ۱۰۰ میلیونی معمولا نزدی ...

آره همینو بهش میگم با حقوقم جور درنمیاد یکی رو فقط میشم

تازه ۱۰ تومن تو حکمه کسوراتم دارم

ضمانت وام شخص منعی برای گرفتن وام شما ایجاد نمی کنه،مگر اینکه اقساط وام خواهرتون معوق بشن که در اون ...

شما کارمند بانک هستین؟

بانک ملی میخواد بگیره

چیکار کنم یعنی هر دوتا رو ضامنش بشم؟

دلم میخواد کمکش کنم ولی خب میترسم برا خودم مشکل پیش بیاو چون خودمم وام نیاز دارم

شما کارمند بانک هستین؟ بانک ملی میخواد بگیره چیکار کنم یعنی هر دوتا رو ضامنش بشم؟ دلم میخواد کمکش ...

بانک ملی ضمانت رو راحتتر قبول می کنه،البته مهم نظر مسئول تسهیلات هست.

اگر از خوش حسابی خواهرتون مطمئن هستید،با رییس تسهیلات صحبت کنید که خودتون هم قصد گرفتن وام دارید تا خودشون راهنماییتون کنن.این موارد به نظر مستقیم دایره تسهیلات و رییس شعبه بستگی داره.

به همه آرزوهام قول رسیدن دادم.
2740