2737
2734
عنوان

داستان زندگي لعنتي

| مشاهده متن کامل بحث + 270233 بازدید | 1058 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم گذشته دیگه فراموش کن برو ترمیم کن اگه خیلی برات مهمه دوست منم رف ترمیم کرد پیش یه دکتر خوب ...

میشه بگی پیش کی رفت؟برای کسی میخوام ...😔😔یه دختر خوب ک تو شرایط بدیه

تلاش میکنم ...بهش میرسم ...راز موفقیت فقط سخت کوشیست .
2731
چطور میشه اقدام کرد؟!کدوم بانک یا صندوق و..؟!من خیلی نیاز دارم،مجرد و متاهلی فرقی نداره؟!ضامن میخواد ...

عزیزم تو نت سرچ کنی وام بانوان میاد بالا ،بانک مهر اقتصاد وبانک قرض الحسنه مهر وچند تا دیگه 

استارتر عزیز قلبم درد گرفت واقعا.  فقط باید اراده کنی و گذشته رو فراموش کنی برو سرکار سر خودت رو بشدت گرم کن تا کمتر آسیب ببینی لازم نیست به خانوادت بگی فقط از این ببعد سعی کن مستقل باشی و قوی و به هیشکی تکیه نکنی خودت رو دوست داشته باش و از سرکوفت زدن بخودت و ای کاش گفتن دست بردار زندگی همینه دوباره شروع کنه اول استقلال مالی خودت رو بدست بیار یه لیست از کارهایی که دوست داری و خالت رو خوب میکنه رو بنویس و سعی کن شروع کنی بسم الله بگو و امیدت بخدا باشه اوایل سخته اما باید یاد بگیری از زندگیت لذت ببری

2740

واقعا شروع کن ما همه دوست داریم کمکت کنیم پس خودت هم قدمی بردار علی رو با همه حس های مطلق بهش بریز دور از نو شروع کن اگه میتونی درست رو ا اگه بده سر کار برو کلاس نقاشی موسیقی و ..... فقط تموم کن و شروع کن خواهش میکنم

واقعا شروع کن ما همه دوست داریم کمکت کنیم پس خودت هم قدمی بردار علی رو با همه حس های مطلق بهش بریز د ...

علي براي من مرده و كاملااااخوشحالم ك نيس

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1625026/داستان-زندگي-لعنتي?postId=54099295
نه،،،پاسخگوی مسائل شرعی هستن،،،ضمنا خانوم ها هم به مرتبه اجتهاد میرسن ولی مرجع تقلید بقیه نمتونن باش ...

منم گفتم خانوم مرجع تقلید نمیتونه باشه

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
خيلي خوبه  بدي هايي ام داره ها ولي كليت خوبي هاش خيلي بيشتره  دوسشم دارم اونم داره واقعا ...

ایشالا که درست میشه

کلبه ی احزان شود روزی گلستان غم مخور

ای دل غمدیده حالت به شود دل بد مکن

دورگردون گر دو روزی بر مراد ما نگشت

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور

تا بود وردت دعا و درس قران غم مخور

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
2706