2752
2734
عنوان

میشه بیاین مشکل عجیب

| مشاهده متن کامل بحث + 1270 بازدید | 61 پست
خودش ازدواج نکرد چون حوصله کار کردن نداشت همش تو خونه بود اره تنی هستیم  وای امروز قیامت بپا ک ...

ببین عزیزم به خودت استرس نده من نمیتونم قضاوت کنم چون این چیزا خیلی خیلی به ندرت اتفاق می افته ومن قبلا شنیدم یه چنین چیزی پس مواظب خودت باش بعدم ایشون 40 سالشونه حتی اگه زنم نخواد بگیره باید مستقل زندگی کنه

خداوند همان گونه باتورفتارمیکندکه  درباره ی او گمان میکنی ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عزیزم به خودت استرس نده من نمیتونم قضاوت کنم چون این چیزا خیلی خیلی به ندرت اتفاق می افته ومن ق ...

من دیگه واقعا کشش اتفاقات عجیب غریب رو ندارم همش موردای یک در میلیارد سرراهم قرار میگیره بخدا داغون شدم    دو روزه خدا میدونه عذاب قبر گشیدم 

سلام عزیزم 

من حقیقتا چنین موردی را نداشتم و راه حلش را نمیدونم ...فقط باید مراقب باشی 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2731
سلام عزیزم  من حقیقتا چنین موردی را نداشتم و راه حلش را نمیدونم ...فقط باید مراقب باشی

ممنون عزیزم 

بنظرتون چیکار کنم برم مشاور یا چی ؟؟؟ بابام و مامانم میدونن دیگه نمیدونم چیکار کنم

ممنون عزیزم  بنظرتون چیکار کنم برم مشاور یا چی ؟؟؟ بابام و مامانم میدونن دیگه نمیدونم چیکار کن ...

عکس العمل خانواده ات چیه؟

برادرت مجرده؟دائم اونجاست؟

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
عکس العمل خانواده ات چیه؟ برادرت مجرده؟دائم اونجاست؟

امروز خیلی بد با بابام صحبت کردم که جایگاهشو مشخص کن و یا جای اون اینجاست یا من امروز رفتن بیرون صحبت کردن و بعدش که اومد خونه گفت کار برام پیش اومده ور فت  ما قبلا هم خیلی با هم مشکل داشتیم در حد اینکه مرگ منو میخواد بله مجرده 40 سالشه و تازه داره میره سرکار از پنج عصر تا صبح فرداش خونست منم یکسال مجبورم بشینم خونه دور کارم و باید درس بخونم برای ارشد

امروز خیلی بد با بابام صحبت کردم که جایگاهشو مشخص کن و یا جای اون اینجاست یا من امروز رفتن بیرون صحب ...

خب ایشون به دلیل ازدواج نکردن شاید مشکلات جنسی دارند ...

به نظرم اون تایم خیلی پوشیده باش...

تنها راه حل احتیاط هست 

خب ایشون به دلیل ازدواج نکردن شاید مشکلات جنسی دارند ... به نظرم اون تایم خیلی پوشیده باش... تنها ...

پوشیدم اتفاقا 

امورز تصمیم گرفتم برم خوابگاه بمونم شهر دیگه با اینکه سختی داره 

پوشیدم اتفاقا  امورز تصمیم گرفتم برم خوابگاه بمونم شهر دیگه با اینکه سختی داره

واقعا متاسفم 💔

سخته خیلی