2733
2734
عنوان

داستان زندگي لعنتي

| مشاهده متن کامل بحث + 270110 بازدید | 1058 پست
راهمون از هم دور بود و در سال چنبار همو ميديديم ولي خب روزي نبود ك بخايم با هم حرف نزنيم  قصد ...

این اتفاق که آخر زندگی نیست ، زندگی به دست خودتته چطور بسازی برو جستجو کن بخوون اینهمه آدم سرشناس و موفق که تو بچگی بهشون تجاوز شده و تا سالها ازشون سواستفاده می کردن چطور تصمیم گرفتن بایستن و با مشکلات مبارزه کنن و آدم جدیدی بشن و گذشته شونو هرچی که بوده فراموش کنن و یک آینده جدید بسازن حالا شما که بحث تجاوز نبوده شبیه به ازدواج بوده ، 

ببینید شما هرکاری کردید چه بهتر بود در هلوت با خداوند راز و نیاز می کردید و از او فقط از او طلب بخشش می کردید و الان هم دیر نیست . 

از خداوند کمک بخواهید و کتاب شفای زندگی لوییز هی رو بخونید این خانم خودش در بچگی مورد تجاوز قرار گرفته و در این کتاب یکسری راهمارهای روانشناسی وجود داره از قیبل نوشتن افکار منفی که کمکتون می کنه ولی نماز یا حتی همینطور سجده کردن و مثل یک مشاور با خداوند حرف زدن و درددل کردن و کمک خواستن معجزات عجیبی تو زندگی تون ایجاد می کنه 

بعد هم  برنامه ریزی کنید برای زندگی تون 

اگه تا حالا با قسمت و هر چه پیش آید خوش آید زندگی کردید ، حالا هذف تعیین کنید درس بخونید ورزش برید آشپزی یاد بگیرید و اول همه نماز بخونید 

علایقتون رو در بیارید و براش هدف و برنامه بریزید 

زندگی تون منظم و زیبا میشه 

همه زندگی آدم که ازدواج کردن یا نکردن یا اینکه کلا یک مرد درباره آدم چی فکر می کنه نیست که بالاخره شما ازدواج هم بکنی باید خودت یک زن موفق باشی آ از این حالت قربانی و شکست خورده بیرون بیایی 

پس قبل از اینکه هی بشینید و به اون مساله بکارت فکر کنید سعی کنید سایر جنبه های زندگیتون رو قوی کنید

ان شاالله که خداکمکتون می کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب نیست یک زن فقط و فقط تمام جهان بینی و هستی و نیستی اش روی مساله بکارت ، خوشگلی ، ازدواج و.... باشهچزن هزار جنبه داره هزار وجه داره ، مطالعه تحصیل عبادت ، ورزش ، هنرهای خانه داری ، ادبیات فیلم عکاسی ، چه میدونم ..... اوووووه اینهمه استعادا 

اینهمه توانایی 

خداروشکر کنید 

دست دارید 

پادارید 

چشم دارید 

خودتون راه می رید خودتون کارهای شخصی تون رو می کنید چرا اینهمه احساس قربانی بودن؟ 

اگه تلاش کنید و بلند شید 

از آدمهای شکست خورده که مدام آه و ناله می کنن فاصله بگیرید 

و مهم تر ازهمه 

نماز بخونید و از خدا بخواهید 

این مساله یک جز کوچک از زندگی تون میشه و راه حل مناسب رو در زمان مناسب خداوند سر راهتون میذاره

خدا مردم مارو شفا بده به کجا داریم میریم واقعا چقد از خوبیها فاصله گرفتیم  تا بیست سی سال پیش ...

هزاران بار لایک

هر کجا هستم، باشم،اسمان مال من است.‌پنجره، فکر_ هوا. عشق ، زمین ، مال من است.‌( بهترین مامان)
2731
واقعا دوس دارم اينكارو كنم خيلي زياد ولي فعلا جايي رو نميشناسم

پره عزیزم، آرایشگاهها معمولا میشنلسن والبته خیلی ماماها اینکارو میکنن، از شماور یا متخصص زنان بپرس، من واسه یکی از نزدیکانم اینکارو کردیم، هیچ دوران نقاهت خاصیم نداره و اگر حواستم باشه کسی متوجه نمیشه

خدایا مرسی عشقامو آفریدی (عمرم شوهرم، دنیام دخترم)

دوستاي عزيز من نميخام اين خاطرات از بين بره برا همين قفل ميكنم ك ديگ بحث نشه

ي دور اول بگم

ارش با كسيه

علي ام مجرده 

من ام ترميم كردم حقيقتا قصد ندارم ب كسي ام بگم چون هر وقت گفتم. نظر همه عوض شده و توقع هاي ديگ اي داشتن

اين داستان ام برا دو سال پيش و چن سالي از ارتباطم با علي ميگذره 

الان درگير ي چيز ديگم فقط ازتون خاهش ميكنم برام دعا كنيد همين

خدا از سر تقصير هممون بگذره و دل همه ارامش بده...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1625026/داستان-زندگي-لعنتي?postId=54099295
واقعا خیلی کثیفی  یعنی چی نگع ، دوست داری واسه برادرت ، بچت همچین دختری که باکره نباشه و بره ب ...

کثیف چیه؟همین الان مشاوره ها هم میگن نباید کل گذشته رو بگی 

بله من مشکلی ندارم برادرم یا پسرم با دختری ازدواج کنه که از گذشته اش درس گرفته باشه و الان زندگیشون رو به بهترین نحو ممکن اداره کنه

2738