2733
2734
عنوان

داستان زندگي لعنتي

| مشاهده متن کامل بحث + 270242 بازدید | 1058 پست
كرج

اخی عزیزم همشهری هم هستی 😭ناراحت شدم از داستانت اما اینقدر شجاعت داشتی که تمومش کنی واقعا خودش قدم بزرگیه حتما یه فکری برای بکارتت  بکن و خواهش میکنم ازت به هیچ عنوان به مرد دیگه ای که انشالله در آینده وارد زندگیت میشه داستانت رو نگو خصوصا اون بخش بکارت رو چون دیدم که میگم هیچ مردی حتی روشن فکرش هم متاسفانه با این قضیه کنار نمیاد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم گذشته دیگه

فراموش کن

برو ترمیم کن اگه خیلی برات مهمه

دوست منم رف ترمیم کرد پیش یه دکتر خوب

هرکی یه راز پنهات داره ک نتیجه یه اشتباهه.....

حتی گواهی سلامتم گرف از جای دیگه کسی متوجه نشد

2731
راضيم ب رضاي خدا التماس دعا

میشه یکم از زندگیه الانت بگی؟ خواستگار جدیدت چجور ادمیه و دوسش داری ؟

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
خدانكنه عزيزم دور از جونت ٥بار اينا يا ٦فك كنم دقيق ك يادم نيس كامل بود

اگر اینطور بوده که احتمال زیاد پاره شده حتماااااااااا دراولین فرصت اول پزشک زنان برو برای سلامت اگر سالم بود که خداروشکر اگر نه حتما ترمیم کن حتمااااا

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
استارتر ناراحت نشی ها... همش تقصیر مامانته.  خدا مامانتو ببخشه. اگر بعد دیدن اون پیاماش ب مریم ...

نه به نظرم تقصیر مامانش نیست.....مامان آدم پی دل دخترشه.....دوست نداره دخترش ناراحت باشه....و فکر کرده واقعا عاشقه.....من تقصیر علی میدونم....که با اون سنش دختر ۱۵ ساله رو گول زده و پاش واینستاده

تاجایی که من میدونم به ماماها و دکترای زنان گفتن که اگر کسی برای ازدواج خاست گواهی بگیره بهش بدن و فقط به خودش بگن که ترمیم کرده یا بکارت نداشته مشخصه ولی به بقیه نگن و گواهی سلامت هم بهش بدن

اینو یه خانم ماما گفت

حکم آقای مکارم رو هم که خیلیهاتون شنیدید

ولی شرعا و اخلاقا به نظر من همسر آدم باید بدونه از قبل ازدواج 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
استارتر ناراحت نشی ها... همش تقصیر مامانته.  خدا مامانتو ببخشه. اگر بعد دیدن اون پیاماش ب مریم ...

من اصلا ب فكر زندگي با اونم نيستم 

چي بگم والا انقد فكر ميكنم ي وقتايي ها

بازم ميگم خودم كردم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1625026/داستان-زندگي-لعنتي?postId=54099295
عزیزم گذشته دیگه فراموش کن برو ترمیم کن اگه خیلی برات مهمه دوست منم رف ترمیم کرد پیش یه دکتر خوب ...

پيش كي رف خاهر ؟

من ترميم كردم ولي نميدونم خوبع يا ن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1625026/داستان-زندگي-لعنتي?postId=54099295
میشه یکم از زندگیه الانت بگی؟ خواستگار جدیدت چجور ادمیه و دوسش داری ؟

خيلي خوبه 

بدي هايي ام داره ها ولي كليت خوبي هاش خيلي بيشتره 

دوسشم دارم اونم داره واقعا

دعا كن درس بشه شايد منم روي خوش زندگيو ديدم