2733
2734
عنوان

داستان زندگي لعنتي

| مشاهده متن کامل بحث + 270315 بازدید | 1058 پست
میگم این خواستگارت همونه که بکارتت گرفته؟؟؟ جواب منو بدید لطفا؟؟؟

ن اون علی بود ک کات کرده باهاش.الان خواستگارش یه نفردیگس

مرا عهدیست با شادی ،  که شادی آنِ من باشد   
خيلي سرچ كردم  الهيي😔😔 بنظرم گفتنش همه چيو خراب ميكنه  الان چن سالي از رابطم ميگذره ف ...

سلام استارترخوندم داستانوخدابدلت ارامش بده قشنگ ترین روزهات روداغون کردی امااصلادیرنیس هنوزسنی نداری پیشنهادترمیم خوبه امامن یه پیشنهاددیگ ام دارم باخیال راحت عاشق شووازدواج کن وچندروزقبل ازمعاینه بروپیش ماما وقت بگیرهماهنگ کن شرایطتوبگووبهش یه پولی بده بگوجلوی شوهرت بگه بکارتت ازاون مدل هاس ک خون نمیادوسالمی تماااام

تواول خودت مهمی قول بده قوی باشی😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودش خاست

خودم شرایط توروداشتم بااین تفاوت ک ازدواج کردیم عاشق هم بودیم امااون اتفاق تودوستی افتادیه سال بعدازدواج کردیم وبچه داریم روزقبل عقدک بامادش ومادرم خواستیم بریم معاینه دوتایی رفتیم زیرمیزی دادیم ک جلوی مامانم اینابگه سالمم توام این کاروکن بدون شوهرت قبلش برو.فقط ی چیزالانابرویه معاینه شایدخودبخودترمیم شده باشه چون خیلی وقته ازش گذشته.کامل درکت کردم چون خودمم اون موقع هاقیدزندگی زده بودم

تواول خودت مهمی قول بده قوی باشی😶
2731
مرجع تقلیدتونه؟؟؟ خانوم نمیتونه مرجع باشه😊

نه،،،پاسخگوی مسائل شرعی هستن،،،ضمنا خانوم ها هم به مرتبه اجتهاد میرسن ولی مرجع تقلید بقیه نمتونن باشن

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
ن

اسی جون خیلی واست ناراحت شدم حالا سنت کم بوده بچگی کردی از ترس ابروت ادامه دادی دیگه بهش فکر نکن خودوتو با درس و زندگیت مشغول کن هنوزم سنت کمه میتونی اینده ی خوبی بسازی همه چی که عشق و ازدواج نیست

اونم ایشالله به موقعش 

تو آن احساس آشوبی که پایانش نمی خواهم پرسند کیستی؟ ساکن سمت چپ سینه ام  
من خودم با همسرم دوست بودیم هییییییچ رابطه ای نداشتیم سالی دو بار اگه همو میدیم بنده خدا اعتراضیم ند ...

منم با همسرم دوست بودم من یه حس معمولی همراه با احترام بهش داشتم ولی اون طفلک عاشقم بود و اینو از کاراش می فهمیدم . خیلی باهاش سرد بودم وهمین هم باعث شد براش یه موجود دست نیافتنی بشم . همیشه هم بهم میگه تو خجالت نمیکشی اون موقعها منو دوست نداشتی . ولی الان ثانیه به ثانیه عاشق تر میشم . 

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
اسی جون خیلی واست ناراحت شدم حالا سنت کم بوده بچگی کردی از ترس ابروت ادامه دادی دیگه بهش فکر نکن خود ...

ایشالا عزیزم خدابزرگه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1625026/داستان-زندگي-لعنتي?postId=54099295
منم با همسرم دوست بودم من یه حس معمولی همراه با احترام بهش داشتم ولی اون طفلک عاشقم بود و اینو از کا ...

اخی عزیزم ما چقد پاستوریزه بودیم

اتفاقا من عاشقش بودم خیلی خیلیم بهش حس داشتم ولی اصلا نمیتونستم خودمو راضی کنم که بهش نزدیک شم دیگه تحمل کردیم تا محرم شدیم

تو آن احساس آشوبی که پایانش نمی خواهم پرسند کیستی؟ ساکن سمت چپ سینه ام  

عزیزم اول بهت بگم خیلی قلم روانی داری بعدم به خاطر عذابایی که کشیدی ناراحت شدم برات ولی ی کم فکرتو تغییر بده کل زندگی ی دختر بکارتش نیست که اینقدر ذرگیرشی گذشته ها گذشته ی تغییر اساسی تو زندگیت بده همین که تونستی از اون پسر دوری کنی نشون میده خیلی شجاعی کاری که هر آدمی توانایی انجامش رو نداره تو داشتی و انجامش دادی دست بذار رو زانوهات بلند شو به امید خدا ی زندگی زیبا و شیرین رو شروع کن درستو شروع کن ی جا خودتو مشغول کن سعی کن پیشرفت کنی خیلی زود اونی که لایقش هستی خودش میاد تو زندگیت شک نکن کافیه باور داشته باشی

خیلی واست ناراحت شدم واقعا سخته آدم یهو همه چیزشو از دست بده و بخواد دوباره از صفر شروع کنه و آفرین به تو که این قدرت رو داری به این باور رسیدی که خودت از همه چیز و همه کس واجبتری. تو بالاترین سختیها رو پشت سر گذاشتی پس دیگه به غم گذشته فکر نکن راه درست رو انتخاب کنه ادامه بده. خداروشکر که مادره پسره نذاشت باهاش ازدواج وگرنه الان معلوم نبود سرنوشتت چطور میشه. تو همه متنات خدا همش کنارت بوده و این بزرگترین نعمته. امیدوارم به مرحله ای از زندگیت برسی که همه تورو به عنوان الگوی موفقیت و قدرت بدونن.

2706