2733
2734
عنوان

💪کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها شعبه ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 167251 بازدید | 21932 پست

سلااااااام دوستياي خوشگلممممم

صبحتون زيباااا🌸🌹🌸🌹🌸🌹

من برنامه ي امروزم رو ٩٠٠ هست 

صبحانه يه فنجون كوچولو شير قهوه خوردم با يه تيكه كوچولو كروسان شكلاتي

الانم دارم ميرم خونه ي مامانم

خودمو به خدا ميسپارم😁😁😩😩

روزتون پر از اتفاقاي قشنگ خوشگلا

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه خانمای خوشگل و خوش تیپ

اریانا جان سلام عزیزم لطفااااا  کمکم کن چکار کنم که یه هفته زیاده می خورم چی تو برنامم بزارم که اشتهامو کم کنه

خیلی خوبه عزیزم  ان شاءالله به هدفت میرسی

سلام آریانا جانم چطوری عزیزم؟

من بعد رژیمی که اینجا با شما گرفتم یه چند کیلویی اضافه کردم . چند بار سعی کردم کم کنم . نوسان دارم مرتب . فردا وقت دکتر دارم فکر کنم اینجوری برام بهتر باشه . چون سری قبل هم با کمک دکتر تونستم رژیمم رو حفظ کنم. میخوام بجز اون دو سه کیلویی که اضافه کردم یه کم بیشتر کم کنم خوشگلتر بشم🙈

ای برده امان از دل عشاق کجایی تا سجده گزارم
2731
هنوزم ماهی دوبار وزن کشی دارید اینجا یا نه؟؟

بله عزيزم

يكم و پانزدهم هر ماه

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2740
سلام آریانا جانم چطوری عزیزم؟ من بعد رژیمی که اینجا با شما گرفتم یه چند کیلویی اضافه کردم . چند بار ...

سلام عزیزدلم خوبم گلم تو چطوری؟؟؟؟

آره عزیزم برو دکتر برنامه رو بگیر بعد اگه تونستی بیا هر روز اینجا سر بزن که انگیزت بره بالا و بهتر ادامه بدی ، ورزشم اگه کنی چه بهترررر 

ان شاءالله که به هدفت میرسی 😍😍😍

آره گلم یکم و پونزدهم هرماه وزن کشیه

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
سلام به همه خانمای خوشگل و خوش تیپ اریانا جان سلام عزیزم لطفااااا  کمکم کن چکار کنم که یه هفته ...

سلام عزیزم 

واسه اینه که مرتب نمیای اینجا ، وگرنه رژیمتو نمیشکنی چون میدونی باید گزارش بدی😉

سعی کن سبزیجات بخوری بیشتر 

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
سلام عزیزم  واسه اینه که مرتب نمیای اینجا ، وگرنه رژیمتو نمیشکنی چون میدونی باید گزارش بدی😉 ...

سر میزنم ولی گزارش نمیدم 

مرسی ممنون

من امشب با ٩٤٠ بستم 

ورزشم يك ساعت پياده روي تند 

شبتون بخيييير 🌹🌹🌹

سر میزنم ولی گزارش نمیدم   مرسی ممنون

خب عزیزم اگه گزارش بدی باعث میشه کمتر بخوری

2706