2733
2734
عنوان

خواهرم دوقلو حامله ست ، هردو دخترن ، میخواد اسمشونو بذاره هستی و همتا

| مشاهده متن کامل بحث + 4042 بازدید | 186 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بودم میزاشتم دنیا و دنیز یا سلین و سلنا

دنیز و پانیذ

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
2731

خیلی قشنگه 

اسم از یه حدی هم بیشتر به هم شبیه باشه تو صدا زدن بچه ها اشتباه می شه

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
دیارا و تیارا😂😂😂😂😂😂😂😂😂

کیارا تیارا

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
قدیمی نیست؟  من مَهوین و آوین رو دوس دارم

یعنی چی قدیمی؟ من لفظ قدیمی برای اسم رو متوجه نمیشم خب اسم که یهو به وجود نمیاد تولید نمیشه که از قدیم الایام وجود داشته و تو فرهنگ نام ها و وبت احوال و… بوده قدیمی یعنی چی؟

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هستی و هستا باید بزاره😂

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
قشنگه  ولی  مهتا و همتا بهتر میان به هم

آره مهتام اسم خوبیه

بارون اومد و یادم داد                                                                                         هرچی آرایش کنی میشوره میبره
دیارا و تیارا😂😂😂😂😂😂😂😂😂

کجاش خنده داره؟🙁

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید.