2733
2739
عنوان

💪کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها شعبه ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 167219 بازدید | 21932 پست
سلام عزیزدلم خوبم گلم تو چطوری؟؟؟؟ آره عزیزم برو دکتر برنامه رو بگیر بعد اگه تونستی بیا هر روز اینج ...

فدات بشم عزیزم . سعی میکنم دوباره اینجا باشم. واقعا انگیزه میگیرم . همگی موفق باشید دوستان

ای برده امان از دل عشاق کجایی تا سجده گزارم

سلام دوستای خووووب و خووووجلم💖💙💖

روزتون بخیر باشه انشا۶الله😇😇😇

دیروزمو با ۹۰۰بستم

ص:نون۸۰+خامه ۴۰+مربا۳۰

م و:میوه۱۵۰

ن:نون پنیر سبزی۲۰۰

م و:میوه۱۰۰+قند۱۰

ش:برنج۹۰+قورمه سبزی۲۰۰

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوزم ماهی دوبار وزن کشی دارید اینجا یا نه؟؟

سلام سعیده جون،خوبی عزیزم💖😘

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
سر میزنم ولی گزارش نمیدم   مرسی ممنون

الهه جون بیشتر بیا عزیزم ،باهم ک باشیم انگیزمون بالاتر میره

💖😘

2731
الهه جون بیشتر بیا عزیزم ،باهم ک باشیم انگیزمون بالاتر میره 💖😘

سلام فانوس،جونی چشم از امروز میام گزارش میدم

خب عزیزم اگه گزارش بدی باعث میشه کمتر بخوری

چشم اریانا جونی 😘😘

سلام فانوس،جونی چشم از امروز میام گزارش میدم

سلام عزیزم😘💖

چشمت بی بلا🌷💙

گزارش ک بدیم دیگه تقلبم نمیکنیم😉

کالری شماری کن ک راحت تر بتونی رژیم بگیری عزیزم

سلام به🌺پنج شنبه🌺پاییزی خوش امدی
گلچینی از زیباترین گلهای آرزو را
در زرورقی از دعا میگذارم
ومزین به🎀روبانی🎀
از آمین
تقدیمتان میڪنم
سلام روزتون قشنگ❤️
📌💌  🔺🗝

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
2738

سلااااام دوستااااا

ظهرتون بخييييير

انشاءالله عالي باشين 😍😍😍

برنامه امروز من رو ٨٠٠ هست انشاءالله

آخر هفتتون پر از اتفاقاي قشنگ😍😍😍😍

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

بچه هااااا به طور خیلی شگفت انگیزی من اصلاااا تو مسافرت وزن اضافه نکردم😳😳😳 میشه ؟؟؟؟؟

البته قبل مسافرت به دلیل پرخوری شده بودم ۶۳/۳۰۰ ، امروزم که خودمو وزن کردم ۶۳/۳۰۰ بودم ...

دیگه از امروز باید جدی رژیمو ادامه بدم که ان شاءالله برم واسه ۶۰ 

این عدد رو ترازو بهترین صحنه ای بود که میتونست خوشحالم کنه😂😂😂😂

همش فکرمیکردم شدم ۶۶-۶۷ 😱😱😱😱

از صبحم یه لیوان چای خوردم + ۳۵ گرم نون شیرمال

میان وعده هم نارنگی و پرتقال کوچیک 

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
بچه هااااا به طور خیلی شگفت انگیزی من اصلاااا تو مسافرت وزن اضافه نکردم😳😳😳 میشه ؟؟؟؟؟ البته قبل ...

آریانا شیر نمیدی ب نی نی؟

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
آریانا شیر نمیدی ب نی نی؟

چرا عزیزم شیر میدم