2737
2739
عنوان

هوشیاری ۳ در کما

400 بازدید | 54 پست

دوستان خدایی نکرده اگه کسی رو تو این شرایط دیدین نگران نشین ناامید نشین خدا بخواد معجزه هم میشه

تاپیک قبل زده بودم ک برا پسر عموم دعا کنین 

پسر عموم با هوشیاری ۳ بخاطر مصرف ۱۵۰قرص آرامبخش رفته بود کما ک ی هفته شد و برگشت 

از هوشیاری۳ یهو پرید رو ۹.۱۰

خداروشکر.🌷🌷

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بهوش بیاد ان شاالله . ازش بپرسی چی دید اونور  

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
اره کامل بهوش اومده حرف میزنه همه چیز یادشه سالم سالم انگار هیچی نشده 

خدا به خانواده رحم کرده یجورمعجزه ای با این ضریب هوشی،انشاءالله ازاین به بعد قدر نعمت بدونه

بهوش بیاد ان شاالله . ازش بپرسی چی دید اونور  

آره بهوش اومد

هرچی ک تو برنامه زندگی پس از مرگ دیدم همشون واقعیت داشتن بخدا

جوری ک از ترس میلرزه میگه غلط بکنم دیگه به کسی بدی بکنم

2738
خدا به خانواده رحم کرده یجورمعجزه ای با این ضریب هوشی،انشاءالله ازاین به بعد قدر نعمت بدونه

اره لحظه ای ک بردنش بیمارستان دکترا گفتن بی فایده است

مرده...

اما چون برادرم پزشکه به اصرار اون دستگاه بهش وصل میکنن وه....

آره بهوش اومد هرچی ک تو برنامه زندگی پس از مرگ دیدم همشون واقعیت داشتن بخدا جوری ک از ترس میلرزه م ...

چیا دیده مثلا

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2706