2752
2734
عنوان

هوشیاری ۳ در کما

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 54 پست
اینارو میشنوما اما بازم به خودم نمیام.به یه تلنگر اساسی مثل تجربه ی پسرعموت نیاز دارم

خدا نکنه .

ببین همچین چیزی دکترا گفتن تو علم پزشکی توی هزار نفر چن نفری جون سالم بدر میبرن... اینارو نگو

مشکل کلا زیاد هست 

باید تا هستی یجوری با مشکلات تا کنی و بهترین نحو عبور کنی اگه نتونستی واقعا تراپی جوابه 

من خودم درگیر ی همسر بشدت پرخاشگرم و اذیتم میشم ولی بالاخره وقتی میبینم اون تغییر نمیکنه باید خودمو سازگار کنم تا خودم آرومتر باشم 

رفتار دخترم جوریه که صبرآدمو لبرررریززز میکنه. خدا کمکم کنه. شات گرفتم از پیامت برام دعا کن صبور ...

وقتی عصبی میشی گلاب بو کن و خیار بو کن آرامش میده به آدم... سری یک لیوان آب سرد بخور .. قطره گل سرخ هم خیلی خوبه برای اعصاب 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قربونت برم هر کسی که زندگیش بده که نباید خودکشی کنه به هیچ عنوان ،چون به عنوان انسانیت دوست دارم برا ...

میفهمم چی میگی 

واقعا اگه تو خانواده ای کسی خودکشی کنه اعضای خانواده خیلی داغون میشن 🥲🥲

2731
خدا نکنه . ببین همچین چیزی دکترا گفتن تو علم پزشکی توی هزار نفر چن نفری جون سالم بدر میبرن... اینار ...

قربونت برم.نه من اصلا به فکر خودکشی نیستم.میدونم گناهه.اما از اعمالم به شدت میترسم.از آخرتم که جام کجاست🤦‍♀️ کاش همینجوری روح منم جدا میشد تلنگر میشد بعد برمیگشتم😅

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
وقتی عصبی میشی گلاب بو کن و خیار بو کن آرامش میده به آدم... سری یک لیوان آب سرد بخور .. قطره گل سرخ ...

حرفات آرامش میده بهم

خدا بهت آرامش بده

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
قربونت برم.نه من اصلا به فکر خودکشی نیستم.میدونم گناهه.اما از اعمالم به شدت میترسم.از آخرتم که جام ک ...

عزیزدلم قدر این دختر خانوم گلتو بدون تو این برهه زمانی هم نیازت داره هم تو بلید ب عنوان ی مادر قوی بودنتو بهش نشون بدی❤️

عزیزدلم قدر این دختر خانوم گلتو بدون تو این برهه زمانی هم نیازت داره هم تو بلید ب عنوان ی مادر قوی ب ...

دعا کن برام خواهر

انشاءالله همسر شما هم انقدر خوش اخلاق بشه که شما غرق آرامش و خوشبختی بشین🤲🤲🤲🤲🤲🤲

میگفت روح کسی که خود کشی کرده بود تلاش می‌کرد وارد جسم من بشه. اینقدر که بیچاره بود و نمی‌دونست چیکا ...

من خودم کامل اعتقاد دارم 

یکی از اقوام مون خودکشی میکنه بچه هاش واسش زیاد گریه میکنن بعد جلو چشم نوه اش ظاهر میشه 

نوه اش میبینه دور مادربزرگش که خودکشی کرده پر از اتیشه و داره التماس میکنه و میگه که به دخترم بگو اینقدر گریه نکنه من اینجا دارم خیلی عذاب میکشم نوه هم از ترس حالش بد میشه و اینا...

مطمئنم راسته چون از جایه مطمئنی شنیدم😥😥