2733
2734
عنوان

هوشیاری ۳ در کما

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 54 پست
اسی بگو هر چی دیدی بگو باورت میکنیم مسخرت نمیکنیم.اینارو بگو تا هرچی دیده بگه.خواهش میکنم تگم کن اگه ...

پسر عموم ادمی بود اعتقاد زیادی نداشت ب هیچی

اما حالا مثل چی ترسیده بود 

گفت با وجدانم با اعمالم روب رو شدم با واقعیت بدیهام رو ب رو شدم میگفت ذات همه رو دیدم رفیق و نارفیقمو دیدم 

خوبی هام هولم دادن بسمت زندگی گفتن عمرت ب دنیاس برگرد ... و اینکه هنوز ترسیده و تو شوکه 

حالا من کاری به پسر عمویه ایشون ندارم کلا میگم من نمیگم اون ور خبریه ولی خب کسی که این همه ق ...

میگفت روح کسی که خود کشی کرده بود تلاش می‌کرد وارد جسم من بشه. اینقدر که بیچاره بود و نمی‌دونست چیکار کنه

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هرچقدر هم بد باشه این کار اشتباهه  تویه قسمت زندکی پس از زندگی مرده گفت حاضر بودم تو جهنم ب ...

اره اینارو میدونم و قبول دارم کامل 

واسه همینم تا حالا خودکشی نکردم 

چون میدونم از اینم بدبخت تر میشم 

حالا من کاری به پسر عمویه ایشون ندارم کلا میگم من نمیگم اون ور خبریه ولی خب کسی که این همه ق ...

قربونت برم هر کسی که زندگیش بده که نباید خودکشی کنه به هیچ عنوان ،چون به عنوان انسانیت دوست دارم برات توضیح میدم وگرنه می‌تونستم چیزی نگم ،این ذهنیت رو بزار کنار باور کن با هر سختی که آدما دارن باید و حتما به این فکر کنن کسایی هستن با بدبختی‌های بیشتر دارن زندگی میکنن ،خودکشی خیلی بده و خودخواهانه اس به نظرم ،چون من همیشه به اطرافیانم فک میکنم چه بلایی ممکنه سرشون بیاد

2731

منم به یه تلنگر نیاز دارم🤦‍♀️

اخلاقم با دختر لجبازم جور نیست.از اون لجبازی و حرف گوش نکردن از من بداخلاقی و بی محلی کردن.عذاب وجدان دارم🤦‍♀️

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
تروخدااا !!واقعا معجزس شکر ...عمه من دستگاهش رو کشیدن بعد ۷ روز پس امکان داشته برگرده بیچاره

ای بابا واقعا عمرش ب دنیا نبوده 

خدا رحمتش کنه

ولی پسر عمو من هیچکس بهش امید نداشت چون نفسی هم ک میکشید زور دستگاه بود

پسر عموم ادمی بود اعتقاد زیادی نداشت ب هیچی اما حالا مثل چی ترسیده بود  گفت با وجدانم با اعما ...

چه عجیب.

خداروشکر که برگشته

کاش من پیشش بودم .انقد سوال پیچش میکردم😅

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
منم به یه تلنگر نیاز دارم🤦‍♀️ اخلاقم با دختر لجبازم جور نیست.از اون لجبازی و حرف گوش نکردن از من ب ...

تلنگر همین چیزاس.. بخدا من ک همیشه مسخره میکردم میگفتم بابا تهش می‌میریم هیچی نمیشه 

اما الان واقعا تجربه تولد دوباره رو ب چشم دیدم و...

منم به یه تلنگر نیاز دارم🤦‍♀️ اخلاقم با دختر لجبازم جور نیست.از اون لجبازی و حرف گوش نکردن از من ب ...

به خرما سوره عصر بخون سه بار بده بهش بخوره . صبور میشه . خودتم بخور . سعی کن مهربون رفتار کنی . همیشه بگو اگه بچه مردم بود چه جوری برخورد میکردم چی میگفتم .. دیدی مثلا بچه مهمون میاد یه ظرف گرون مارو میشکنه سعی می‌کنیم آروم باشیم و میگیم اشکال نداره ... ولی اگه بچه خودمون باشه میزنمیشو کلی فوش و دعوا و...... 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
تلنگر همین چیزاس.. بخدا من ک همیشه مسخره میکردم میگفتم بابا تهش می‌میریم هیچی نمیشه  اما الان ...

اینارو میشنوما اما بازم به خودم نمیام.به یه تلنگر اساسی مثل تجربه ی پسرعموت نیاز دارم

قربونت برم هر کسی که زندگیش بده که نباید خودکشی کنه به هیچ عنوان ،چون به عنوان انسانیت دوست دارم برا ...

منم نمیگم کارش درست بوده 

قبولم دارم کسی که خودکشی میکنه خودش و بدبخت تر میکنه 

ولی کلا میگم اگه کسی داره خیلی عذاب میکشه مثلا بهتره به مرگ طبیعی بمیره...

مخصوصا اگه ادم خوبی بوده باشه 

اون دنیا میره بهشت و بلخره به ارامش میرسه🥲

به خرما سوره عصر بخون سه بار بده بهش بخوره . صبور میشه . خودتم بخور . سعی کن مهربون رفتار کنی . همیش ...

رفتار دخترم جوریه که صبرآدمو لبرررریززز میکنه.

خدا کمکم کنه.

شات گرفتم از پیامت

برام دعا کن صبور بشم

بزار بهتر بشه قطعا میشینم دقیقتر میپرسم 😂 بعدشم میام تعریف میکنم هنوز ی جورایی شوکه شده

اگه تاپیک زدی یادت نره تگم کنیاااا

2706