2733
2734

خانماشوهرم ازسرکار بعد چن روزاومد خیلی خسته بود خابید بعد یهو توخاب اروم کفت معصومه خیلی واضح نبود ولی من شنیدم..بش ک گفتم دعوام کرد گف شاید منظورم این بچدک پاک و معصوم الیته میگ مم اصن توخاب چنین چیزی ندیدم.ینی خیانت کرده از صب مردم ازدلشوره .مااصن معصومه نداریم فق اسم مامانش توشناسنامشه ک اصلااااا ب زبون نمیاریم.ت.خاب حرف میزنه گاهی اوقات ولی تالا اسم نیورده بود بش گفتم.الیته من شکاکم و دعوازیادمیکنیم سراین موضوع.این ک بش گفتم رفت ب خونوادم گفت و شد دعوا.

خب اگه همیشه شکاکی فراموش کن ایشالا که چیزی نیست چیزی باشه بازم تو خواب میگه 

شاید اشتباه کردی 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
شوهر منم چند وقت پیش تو خواب بوس فرستاد یدونه زدم تو صورتش عصبی شد

پریشبا کنار بچه خواب رفتم شوهرم اومد بغلم کرد نمیفهمیدم کیه همش داشتم تو ذهنم مرور میکردم کیه که حس خوبی بهم میده و حتی شاید تصویر کسی دیگه ام از ذهنم گذشت همش دارم فک میکنم چرا من که اصلا کسی دیگه رو نگاه نمیکنم شاید از شدت خستگی بوده البته جدا هم میخوابیم شاید مخم قفل کرده اون لحظه نمیدونم ولی همش حس بدی دارم که چراچی شد 

شوهر شمام قطعا با شما بوده 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
خب یکی تو خاب اسم یکیو‌ک هست میک حتکا وگرن چراباید یهو‌توخاب اسم‌ی غریبه‌رو بگ

چ ربططططی داره

مگه ادم فقط خواب اونایی رو میبینه ک‌میشناسه؟

من خودم بارها شده خواب ی سریا رو دیدم ک اصن ن قبلا دیده بودمشون و ن میشناسم اصن شاید وجود خارجی هم نداشته باشن 

پستام حرفای دلمه مینویسم یادم‌بمونه پستی بلندی های زندگیمو 
پریشبا کنار بچه خواب رفتم شوهرم اومد بغلم کرد نمیفهمیدم کیه همش داشتم تو ذهنم مرور میکردم کیه که حس ...

اصلا ازش نپرسیدم دیگه راستش ترسیدم دعوا راه بیافته ولی فک نکنم من باشم...البته خیلی خسته بود

gorgali_fact. پجمو فالو کن

من جای خوابم عوض میشه چرت و پرت میگم 😑😑 

اسم یکیو گفتم که اصن نداریم..

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2706