2737
2739

سلام دوستای گلم 😘😘 این تاپیک در راستای تاپیک قبلی زده شده و در اصل ادامه همون تاپیکه ... چون تعداد صفحات اون تاپیک خیلییی زیاد شده تصمیم گرفتیم این تاپیک و بزنیم و از این به بعد اینجا ادامه بدیم😍😍😍😍

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

👇👇👇کامل بخونید👇👇👇👇 میخواهیم کنار هم کالری شماری کنیم تا رسیدن به وزن دلخواهمون ‌... رژیم خاصی هم نیاز نیست فقط همه ی مواد غذایی مفید و لازم رو برای بدنمون رو به اندازه کالری مورد نیازمون میخوریم !!! پیشنهادمم اینه که از برنامه کالری شمار ««کرفس»» استفاده کنیم چون خیلی راحت کالری شماری برامون انجام میده و کالری اکثر غذاهارو داره و اگه نداشته باشه خودمون میتونیم اضافه کنیم 👍 📝اگر میخواین لاغر شین کالری مورد نیازتون رو برای کاهش نیم کیلو در هفته (بیشترش خطرناکه و توصیه نمیشه توسط هیییییچ دکتری چون آسیب میزنین به خودتون) رو میتونین از سایت « زیباتن» محاسبه کنین..

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

اگر به کرفس یا هر کالری شمار دیگه ای دسترسی ندارید اینکار و کنید : 👈اول از سایت زیباتن کالری مورد نیاز روزانه تونو رو بگیرید دوم لیست کالری غذاها تو اینترنت هست و با یه سرچ ساده به دست میاد رو بگیرید ، اندازه کنید و خودتون محاسبه کنید 🍏اگر گوشیتون اپل هست دوستان برنامه My fitness pal رو پیشنهاد میکنن ... 🚨🚨لطفا تو پست های بعدی نکات مهم تر و بخونید🚨🚨 اگر میخواین بهمون ملحق شید لایک کنید و قد ، وزن و وزن هدفتون رو بگید تا توی لیستمون باشید و انگیزتون رو به اشتراک بزارید تا همه کنار هم خوش اندام بشیم😍😍😎😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من ۲ماهه رژیم کالری شماری دارم تکون نخوردم اوووف

خدای مهربان                                 امروز دوباره از خواب بیدار شدم..نفس میکشم... عزیزانم یک روز دیگر در کنارم هستن❤از تو ممنونم                                      
2728

خانمای گل واسه کاهش وزن عجله نداشته باشیم ، کشتی گیر که نیستیم بخوایم به مسابقات برسیم 😁😁 ببینید کاهش وزن سریع نه تنها به سرعت برمیگرده بلکه عوارضش ایناست : ریزش موها ، چین و چروک و شلی پوست صورت و بدن ، ضعف اعصاب ، افت فشار خون و ضعف و بی حالی ، پوسیدگی دندان ها ، بروز سنگ کیسه صفرا ، ورم و زخم معده، یبوست و حتی افسردگی ... 👚👗میخوایم بدنی متناسب ، خوش هیکل و سلامت داشته باشیم کالریتونو که محاسبه کردید سعی کنید زیگزاگی بخورید .. یعنی چی زیگزاگی؟؟؟؟ یعنی اگر مثلا قراره ۱۲۰۰ کالری در روز بخورید برای کاهش نیم کیلو در هفته ،،، یه روز ۱۲۰۰ بخورید یه روز ۹۰۰ بخورید یه روز ۱۱۰۰ و .... یه روز زیاد یه روز کم .. منظم نباشه کالری هاتون که استپ وزنی نکید 👍👍 🔆🔆🔅💢💢یه نکته مهم دیگه واسه اینکه بدنتون وارد دوران قحطی نشه یعنی چی؟؟؟ یعنی نخوردن ها و کم خوردن ها و گشنگی های پی در پی باعث میشه بدن در مقابل لاغری مقاومت کنه و فکر کنه شما در حالت قحطی هستید ... در نتیجه نه تنها چربی سوزی نمیکنید بلکه بدنتون بنابر مکانیزم دفاعی شروع به چربی سوزی میکنه !! و اینجوری میشه که وزنتون استپ میکنه.. کالریتونو چند روز پیاپی زیر ۱۰۰۰ نزارین باشه تا استپ وزنی نکنید و سوخت و ساز بدنتون راه بیفته و بسو 📝📝اینم طرز کار با « کرفس» واسه دوستانی که میخوان باهاش کار کنن : 🚨🚨ابتدای کار بگم کالری ای که کرفس میده واسه کاهش وزن زیاده ( یعنی اون کالری واسه تثبیت وزنه نه کاهس وزن ) میزان کالریتونو برای کاهش نیم کیلو در هفته ( بیشتر توصیه نمیشه ) از زیباتن بگیرید و اونو مرز کالریتون قرار بدین .. 🍃🍃اون دایره وسط کالری پیشنهادی کرفس و میزان کالری ای که باید بخوری رو میگه زیرش میزان مصرفی پروتئین رو زده زیرش میزان وزنتو زده که اگه تغییر کردی تغییرش بدی .. یه آیتم قدم شمارم هست که اون آزمایشی هست و کاری باهاش نداریم و گزینه بعدی میزان آب خوردن روزانه 🍀 نگاه کن میزان کالری مناسب خودتو و میزان پروتئین مصرفیتو مشخص کرده ، حالا میخوام بگم چجوری کالری ای که خوردی وارد کرفس کنی تا برات بزنه به حساب😂😂😂 اون پایین دست راست نوشته افزودن غذا، اونو میزنی دسته بندی غذاهارو نوشته ،، اگرم خواستی سریع پیدا کنی میتونی اون بالا تو ذره بین سرچ کنی .. غذا رو که انتخاب کردی ، میزان مصرفی و وعده ی غذایی و مشخص میکنی و ثبت و میزنی ... بعضی غذاهارو کرفس نداره که من خودم وارد میکنم .. تو قسمت اضافه کردن غذا ، اضافه کردن غذای شخصی رو میزنی و مقدار کالری دز هر ۱۰۰ گرم و یا هر عدد و از رو بسته خوراکی یا تو نت پیدا میکنی و میزنی و ثبت میکنی.. اگه خواستین ورزشتون و از کالری مصرفی کم کنید آیتم افزودن ورزش و بزنید ورزش و مدت زمانش و انتخاب کنید 🌸🌸 به امید باربی شدن همگی 😍😍😍

بچه ها از این به بعد تو این تاپیک کنار هم ادامه میدیم💪💪💪💪💪💪

2738
منکه امروز بیکارم خونه هی وسوسه میشم بخورم ... انشالله بتونم از پسش بربیام ... 

حتما میتونی باربی خانوم😬😬😘😘😘

من ۵۸قد۱۶۸ میخوام بشم۶۵ 

خوش اومدی عزیزم حتما میتونی😍😍😍

سلاااااام سلااااااااام اخ جون تاپیک جدید و اراده جدید💪💪😊😊

سلااااام عزیزم 

آره واقعا باید با اراده شروع کنیم😍😍

اخه من کالری شماری نمیکنم ک بیام گزارش بدم من ناهار نمیخورم یه چندروزیه ماکارونی بدنج خوردم داره وزن ...

اشکال نداره عزیزم 

برنج و ماکارونی خیلی چاق کننده اس کمترش کن حذف نکن

2706