2737
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1679894 بازدید | 89732 پست

خواستم اگه تجربه ای در این مورد دارین بگین🌹

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
عزیزم مطمئن باش خدا بهترین را برات رقم زده، من نمیدونم میتونم درد طبیعی تحمل کنم و همش میگم خدایا هر ...

انشاالله خدا برای شما هم بهترینها رو  رقم میزنه. 

نترس، این دلهره و ترسی که داری رو همه تجربه کردیم خصوصا روزهای آخر. اگر هم تصمیم به سزارین گرفتین باز از خدا کمک بخواید که کمکتون کنه و خیلی مواظب باشید تا زود سرپا بشید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آقا دخترههههههه دخترههههههه دخترههههههه     استیکر همه چی. قر، بشکن، هلیکوپتری،  ...

مبااااااارک باشه باران جون😍😍😍😍

چقدر احساس قشنگی خدا بهت هدیه کرد واقعا شکر

مواظب خودتو و دختر ناز باش که میخواد بیاد پادشاهی کنه😘😘😘😘

از ته دل برات خوشحال شدم عزیزم

شما دکترتون کیه؟

سلام دوست عزیز

من رفتم پیش دکتر عالیدوست که جواب رد بهم دادند و گفتند اصلا امکانش نیست،چون من دوتا سزارین داشتم

حالا تصمیم دارم برم پیش خانم دکتر غروی

شما پیشش رفتید چطوری بود؟؟

شرایط خودتون چطوریه،ویبک ۱ هستی یا ۲؟؟؟

از اینکه همشهری هستید خوشحالم😊😍

2728
@رمیصا۹۹ اصلا نگران نباش من حالم بدتر از تو بود یهو خودش همچی جور شد خدا زن باردار تنها نمیذاره بنظ ...

ممنون عزیزم انشالله ویبک خوبی داشته باشین .پرسیدم از بقیه الله گفتن اگه همینجوری بیای کسی ویبک قبول نمیکنه .تا آخر ماهم دکتر شریفی شیفت ندارن .

برا شنبه اگر دکتر شریفی باشن برم مطبشون.

ولی نجمیه که تماس گرفتم گفت دکتراشون  انجام میدن.حالا نمی ونم .فقط مسیرش سخته 

وزن اولیه: ۷۹.۵   وزن هدف: ۵۹.۵
سلام دوستان من امروز صبح، توی ۳۸ هفته و ۱ روز به خاطر جدا شدن جفت سزارین اورژانسی شدم. وزن نی نی هم ...

سلام عزیزم، مبارک باشه تولد نی نی نازت ،برای درد فقط مسکن چاره سازه اونم شیاف!من که بعد از سز دوم تا ۸ روز شیاف استفاده میکردم ،بدون شیاف تحملش غیرممکنه و گریه آور،میگذره این روزها،خداروشکر مادر و بچه سالم هستین ،نگران وزن نی نی هم نباش خیلی زود وزن میگیره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
سلام دوست عزیز من رفتم پیش دکتر عالیدوست که جواب رد بهم دادند و گفتند اصلا امکانش نیست،چون من دوتا ...

سلام گلم.منم خیلی خوشحال شدم شما را پیدا کردم.

من الان ۳۷ هفته تمام هستم.من پیش خانم دکتر غروی نرفتم فقط بعد از آشنایی با تاپیک با خانم صابریان صحبت کردم که ازشون پرسیدم اصفهان دکتری را میشناسن که ایشون خانم اشرف زمانی را که ماما هستند معرفی کردند و گفتن دوره هاشو اومدن تهران دیدن؛از اتفاق من خودم و همسرم و خانواده هامون چند ساله که تحت نظر این خانم زمانی هستیم چون ایشون در زمینه طب اسلامی و طب سنتی واقعا و صادقانه تشخیص و تجویزشون عالیه و اتفاقا من اوائل بارداری هم رفتم پیششون و پرونده داشتم و دارو برای ویارم گرفتم ولی دیگه بعد خیلی ادامه ندادم بخاطر شرایط بچه کوچیک داشتن و کرونا و ....

بعد هفته ۳۳ بود که خانم صابریان معرفی کردن با همسرم رفتیم پیششون و هر چی سوال راجع به ویبک داشتم پرسیدم ولی ایشون یه جوری ته حرفشون این بود که کاش میرفتی پیش خود خانم صابریان چون اینجا بیمارستان و دکتری نیست که باهاشون لینک بشه و در واقع اگه نیاز به سز اورژانسی شد کمک کنه.البته چند تا توصیه هاشون را میگم مثلا گفتن مطلقا چیز سرد و مخصوصا لبنیات نخور.چند تا ورزش گفتن مثل چهار دست و پا راه رفتن و حالت کشاورزی یا همون غورباقه سربازی و بشین پاشو و پیاده روی و سجده و پله .حتما گفتن روزی یه قاشق روغن کرمانشاهی با عسل ،یه زرده،۱۴ بادام،یه قاشق روغن زیتون و ....

در ضمن من اون روز که با خانم صابریان تماس گرفتم ایشون گفتن میتونی یه ویزیت بیای تهران پیش دکترهایی که با ما همکاری میکنن که پیششون یه جورایی پرونده داشته باشی و بعد که دردت گرفت راه بیفتی بیای تهران ولی خب من یه کم اینکار برام استرسش زیاد بود برا همین دوس داشتم همین اصفهان باشم.

خلاصه تحقیقاتمو ادامه دادم و با امید زیاد تاپیک را میخوندم که با دکتر فرشته کاظمینی آشنا شدم و رفتم پیششون با اینکه من هفته ۳۴ بودم ایشون برخورد خیلی مثبتی داشتن  ولی گفتن یه سونو هفته ۳۶ انجام بده و بعد بیا من هم سونو را ببینم هم معاینه کنم لگنت را و همون موقع نظرم را میگم که میتونی یا نه و گفتن هر مشکلی پیش اومد مثلا خونریزی یا پاره شدن کیسه آب یا بند ناف دور گردن یا هر مسئله ای مستقیم میری سز و تا هفته ۴۰ هم گفتن بیشتر صبر نمیکنم.این دکتر میلاد و عسگریه بودن که البته هیچ کدوم دلنشین من نبود.

بعد شنییدم یکی از دوستام ویبک شده که خیلی جالب بود و واقعا توی این مورد فهمیدم که واقعا همه چی دست خداست.این دوست من از اون خانمای ریلکس و بی خیاله که اصلا بنده خدا نمیدونست ویبک چی هست بعد برا بارداری دومش میره پیش دکتر حسنی غروی بعد میگفت من تمام بارداریم را خوابیده بودم تا همین آخر، بعد این آخرا ببخشید یبوست میگیره بعد میگفت من یه مقدار تخم شربتی و این تیپ چیزای ملین را خوردم و مرتب باید میرفتم ببخشید دستشویی و در عین حال یه دل دردی هم داشتم که فکر میکردم دلپیچه این مسهل ها باشه بعد عصرش که نوبت دکتر داشته میره و دکتر بهش میگه ۴ سانت باز شده برو بیمارستان و بعد بقیه روند را هم خیلی راحت طی میکنه و به اراده خدا بدون اینکه خودش بدونه یا بخواد یه زایمان خیلی خوب میکنه.خیلی از اخلاق خوب و صبر و آرامش دکتر غروی تعریف میکرد.

ببخشید ولی بنظرم برای اینکه دکتر بخواد نظر بده که میتونین ویبک بشین یا نه برا شما خیلی زوده.

شما اگه واقعا دوس دارین طبیعی باشین انشالله پیشنهاد میکنم یه سر پیش خانم زمانی برین برای اصلاح طبع و تغذیه خوب و نکات حین بارداری و بعدم با توکل بخدا پیش همین دکتر غروی تحت نظر باشین.البته اگه مشکل سز های قبلیتون تنگی لگن نبوده و بعد دیگه راجع بهش فکر نکنین چون من خودم شب و روزم الان دو ماهه که شده ویبک و اینکه میشه یا نمیشه و فکر کنم این استرس خیلی برا جنین و حتی بچه های بزرگترمون مضر باشه.

از همه عذر میخوام که جواب یه سوالو اینقد مفصل دادم چون تعداد شهرستانی هاخیلی کمه نیاز بود کل تجربه این دو ماه را بگم.

سلام شما با کی ویبک میکنی معاینه شدی؟ تاریخ اخرین پریت کی بود

سلام عزیزم

من فعلا تحت مراقبت یه مامای طب اسلامی هستم

هنوز معاینه نشدم هفته ۳۸ ان شاالله

و خدایی که در این نزدیکی ست***
سلام گلم.منم خیلی خوشحال شدم شما را پیدا کردم. من الان ۳۷ هفته تمام هستم.من پیش خانم دکتر غروی ن ...

سلام خانومی 

من اول هفته ۲۸ ام 

تقریبا یه دو ماهیه هر روز صبحانه ام دو لیوان شیر گرم که توش دارچین و یه کم زنجبیل ریختم با چند تا دونه خرما ناشتا میخورم

میخواستم بدونم بازم سردیه به نظرتون؟

یعنی باعث میشه دردا سراغمون نیان؟

شما از هفته ۳۳ رعایت کردی سردی نخوری؟

سلام گلم.منم خیلی خوشحال شدم شما را پیدا کردم. من الان ۳۷ هفته تمام هستم.من پیش خانم دکتر غروی ن ...

سلام عزیزم

از توضیحات خوبی که دادی یه دنیا ممنونم

اینطور که متوجه شدم شما بارداری سومتونه درسته؟؟😊

راستش دکتر قبلی من خانم کاظمینی بود و من تو هفته ۳۶و سه روز بودم که یه خونریزی کمی داشتم و رفتم بیمارستان،شرایطم کامل آماده طبیعی بود ولی سریع سز کردند و واسه همین خیلی از دستشون ناراحتم حتی به من نگفتند باید این اخرا یه سونو بدم که از وضعیت چسبندگی رحم مطلع بشند و مجبور شدم سز بشم و با کلی درد بعد از زایمان....

حتما پیش خانم زمانی که گفتید میرم...

میشه به منم شماره خانم صابریان و بدید،چون میخوام اول پیش خانم دکتر غروی برم و اگه ایشونم قبولم نکردند، دیگه مجبورم برم تهران،همون حرفی که به شما هم زدند البته خیلییییی سخته ولی به نظرم ارزششو داره

دلم میخواد از همین اول تکلیفم معلوم باشه نه همش با استرس... شما اگه یه سزارین کردید که الان طبیعی خیلی راحت می توانید همین اصفهان انجام بدید ولی اگه مثل من دوتا سزارین ی هستی خیلی شرایط سخت میشه

تازه شما دیگه روزهای آخر و سپری می کنید،انشا... که اونجور که دلت میخواد بشه و منم بتونم از تجربیات استفاده کنم😊😍😍 راستی شماره خانم زمانی هم بهم بده عزیزم😍😘ببخشید خیلی حرف زدم😊😉😉

سلام عزیزم من فعلا تحت مراقبت یه مامای طب اسلامی هستم هنوز معاینه نشدم هفته ۳۸ ان شاالله

نازنین جون شما اصلا پیش دکتر نرفتید؟؟؟

یعنی تو این دوران بارداری همش پیش ماما میرسد ،راضی هستید ؟؟؟

سلام دوستان من امروز صبح، توی ۳۸ هفته و ۱ روز به خاطر جدا شدن جفت سزارین اورژانسی شدم. وزن نی نی هم ...

سلام عزیزم،قدم نو رسیده ات مبااارک

انشا.... زیر سایه پدر و مادر و باشه😍😍😍😘😘😘

شرایطتتو کامل درک میکنم واقعا سز تکراری جون آدم و میگیره ولی چاره چیه راضیم به رضای خدا.همین که خودتو و نی نی ناز سالمین هزار بار خداروشکر

انشا... خیلی زود خوب بشی عزیزم

چیزای مقوی زیاد بخور به خصوص چرب و شیرین😍😊

2706