2752
2734

میتونی اگه بخوای

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چرا خوندم فقط یکی دوماهه خسته شدم پایم عالی

اره میتونی گل  حسابی بخون 

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
اصلا نخوندی؟ 

واس اینکه حقوق بیاری چقدر خوندی؟ 

ریاضی چطور بود؟

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین

حالا که نصفش معدله کار اسونتره ادم با معدل بالای 19 و درصد درحد 30 می تونه قبول شه

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
واس اینکه حقوق بیاری چقدر خوندی؟  ریاضی چطور بود؟

من ریاضی دی ۳۰ زدم ولی تیر نتونستم بزنم  به جاش بقیه درسا رو بالاتر  زدم   رتبم ۲۷۰۰ منطقه ۲ بود ک اگر پشت کنکور نبودم قطعا  ۱۲۰۰ یا ۱۳۰۰ میشد   والا حدودا ساعت مطالعم ۶ ۷ ساعت بود  ک ک اواخر به ۹ ساعتم رسید

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
من ریاضی دی ۳۰ زدم ولی تیر نتونستم بزنم  به جاش بقیه درسا رو بالاتر  زدم   رتبم ۲۷۰۰ ...

ایول بهت امیدوارم منم‌ یه روز بتونم حقوق بیارم

ایول بهت امیدوارم منم‌ یه روز بتونم حقوق بیارم

چرا نتونی گلم کار سختی نیست  حتما میاری  فقد بعدشم باید حسابی بخونی😂 الان من امتحانمو خراب کردم اعصابم خرده   انگار بعد کنکور نمی تونی درس بخونی ولی مجبوری ۲ برابرش کتابای سنگین بخونی 🥲