2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1683540 بازدید | 89767 پست
سلام عزیرم، انشاالله که همه چی به بهترین شکل براتون اتفاق بیفته. منم مشکلات شما رو داشتم، ولی با تو ...

ممنون عزیزم، بهت تبریک میگم عزیزم نی نیت تو بغلته 

دعا کن برام تا منم از این نگرانی ها در بیام، فقط ببخشید میشه بپرسم کدوم بیمارستان بودی و هزینه پرستار همراه چقد شد؟؟؟؟ و اینکه شما هم وی بک بودی؟؟؟مرسی گلم که جواب دادی

دوستان، دکتر گفت مایع امنیوتیک در کمترین حد نرماله و توی این سن جنین که هنوز اندام سازیش ادامه داره ...

من رفتم سونو دکتر برای منم گفت حداقل نرمال تا اخر بارداری هر دو هفته یبار nst و سونو بیوفیزیکال باید بدم باید ۱۲ باشه واسه من۸ بند ناف گفت دوبار دور گردن هست دایم آب دستمه چون قند دارم همش تشنم حتی تو خواب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رفتم سونو دکتر برای منم گفت حداقل نرمال تا اخر بارداری هر دو هفته یبار nst و سونو بیوفیزیکال باید ...

علائم خاصی داری گلی؟

راه حلش فقط خوردن مایعات بود؟ کار خاصی نتونستن بکنن که برسه به حد نرمال؟

ان شاءالله سلامت باشی و زودتر حل بشه.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
من رفتم سونو دکتر برای منم گفت حداقل نرمال تا اخر بارداری هر دو هفته یبار nst و سونو بیوفیزیکال باید ...

واقعا همون سونو رو با دردسر رفتم. دیگه نمیتونم دکترم برم. کسیو ندارم بچه هارو بذارم پیششون

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2731
عزیزم تو هفته ۳۵ مگه معاینه شدی؟از کجا میدونی دهانه رحم نرمه؟

سلام شما با کی ویبک میکنی معاینه شدی؟ تاریخ اخرین پریت کی بود

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان من امروز صبح، توی ۳۸ هفته و ۱ روز به خاطر جدا شدن جفت سزارین اورژانسی شدم. وزن نی نی هم ...

میفهممت 😭 ای درد داره خدا بت صبر بده ب جای انتی بیوتیک عسل و جامع امام رضا بزار رو زخمت زود بسته میشه جامع نبود عسل خالی هم بزن رو گاز بزار رو زخمت من ک از درد سز۲ مردم و زنده شدم یادم نمیره وقت دردات از خدا بخواه مارو گرفتار درد سزارین نکنه ا🙏ینبار

1
5
10
15
20
25
30
35
40

@رمیصا۹۹

اصلا نگران نباش من حالم بدتر از تو بود یهو خودش همچی جور شد خدا زن باردار تنها نمیذاره بنظرم گزینه پرستار همراه خوبه یا میتونی رسیدی ی پول بدی ب خدمه  ای بت میرسن هرکاری داری میان برات انجام میدن غصه نخور زایمان تو خونه همینش خوبه ادم دیگه استرس بچه رو نداره. بیم دولتی و مصطفی هم نرو تجربه من ک خوب نبود همون بقیه اله یا نجمیه ک امار ویبکش اینجا هم بالاس برو فقط بپرس ک علامت تموم شدن فاز نهفته و ۶ سانت چیه اونو ک دیدی برو ک سزت نکنن. ابزن هم ب نظرم خوبه و گرم گردن شکم و رو زمین ب پشت بخابی با پا تو هوا دوچرخ بزنی هم دردات شروع میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
@رمیصا۹۹ اصلا نگران نباش من حالم بدتر از تو بود یهو خودش همچی جور شد خدا زن باردار تنها نمیذاره بنظ ...

ممنون عزیزم از راهنماییت واقعا گیج بودم اینقد حال روحیم بده که از عصر دارم گریه میکنم چشمام باز نمیشه خداکنه همه چیز درست بشه و هیچ کس تو موقعیت من نباشه، لطفا برام دعا کن حالم خیلی بده

ممنون عزیزم، بهت تبریک میگم عزیزم نی نیت تو بغلته  دعا کن برام تا منم از این نگرانی ها در بیام ...

ممنون عزیزم، انشاالله شما هم به زودی نینی تون رو صحیح و سالم بغل میکنید و این سختی ها همش تموم میشه.

متاسفانه من بنا به شرایطم موفق به ویبک نشدم و دوباره سزارین شدم.

حدود چهار ماه پیش، بیمارستان خاتم الانبیا هزینه سزارین اورژانس تقریبا ۶.۵ شد.

واسه پرستار هم هزینه یک روز ۲۰۰ هزار تومان.

@رمیصا۹۹ اصلا نگران نباش من حالم بدتر از تو بود یهو خودش همچی جور شد خدا زن باردار تنها نمیذاره بنظ ...

عزیزم دکتر من دکتر شریفی بودن با اینکه بیمارستان نجمیه هم بودن گفتن که کادر اونجا با ویبک زیاد همراه نیستن  ممکنه این باعث بشه آدم تحت فشار قرار بگیره.

ممنون عزیزم، انشاالله شما هم به زودی نینی تون رو صحیح و سالم بغل میکنید و این سختی ها همش تموم میشه. ...

عزیزم مطمئن باش خدا بهترین را برات رقم زده، من نمیدونم میتونم درد طبیعی تحمل کنم و همش میگم خدایا هر چی خودت خیر میدونی تو بهتر از هر کسی میدونی پس اگه نمیتونم راضیم به رضای تو، من دکترم اشرف معینی هست که هم آتیه هست و خاتم با این اوصاف که خودش زیر بار وی بک نمیره احتمالا میرم خاتم تا اگه نشد خودش سزارین کنه حداقل

آقا دخترههههههه دخترههههههه دخترههههههه     استیکر همه چی. قر، بشکن، هلیکوپتری،  ...

مباااارکه عزیز دلم.

انشاالله به سلامت بغلش بگیری فرشته کوچولو رو.

دختر خیییلی عششقهه اصلا یه چیزیه تا نداشته باشی نمیدونی چی میگم😄

حالا خییلی زوود به حرفم میرسی😍

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           

حالا شما یه کم از لذت پسر داشتن بگین😍

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           

دوستان کسی تجربه فوکوس اکوژن تو بطن چپ جنین داشته یا جایی دیده؟

تو سونو آنومالی اینو گفتن باید اکو از قلب بدم هر چند تا جایی که مطالعه کردم چیز نگران کننده ای نیست معمولا خود به خود خوب میشه