2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673886 بازدید | 89598 پست
سلام عزیزم،مبارک باشه بسلامتی😍😍 راستی یه سوال شما زایمان دوم تا سوم چقدر فاصله است؟ من امروز رفت ...

عزیزم دایورت بنما و به دکتر بعدی مراجعه کن

به همین راحتی.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

✔✔✔ بعضا مصرف زودهنگام روغن کرچک منجر به زایمان سزارین میشود. چرا که باعث شروع دردهای زایمانی می شود ...

چقدر خوبه که تو هستی  چقدر خوبه تورو دارم

تا از تاپیک و پست هایت بتونم نت بردارم

عزیزم برات شعر سرودم

منم سر هر دو زایمانم از کرچک استفاده کردم اما بعد شروع دردها. سر اولی یکی دو قاشق خوردم همونم باعث روده ها تخلیه بشه و دردم 

سردومی هم بعد تخلیه روده ها دردهام شدت گرفت و دو سه ساعت بعد زایمان کردم اگر یادم باشه

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
سلام به دوستان عزیزم .ازتون میخوام اگر تجربه ای در زمینه روغن کرچک دارین بهم بگین خیلی ضروریه.  ...

بنظرم این توصیه درسته که قاشق قاشق نخوری کرچکو. ولی اگر باعث درد و انقباض شده پس احتمال میره شیشه کاملش تاثیر خوبی بذاره. ولی عزیز جان بنظرم تو این چند روز تا کامل شدن ۴۰هفته تلاشتو بکن.

سر بچه تو چه موقعیتیه؟

(با تجربه شخصی# من) سر بچه تو پوزیشن خوب فیکس بشه احتمال شروع شدن درد ها بالا میره. پس تا میتونی تلاش کن با ورزش ها سرش فیکس بشه. اگر نشده

ببین رحم هر کسی یه جوره. ممکنه به یه روشی خوب واکنش نشون بده.

اوصیکم به رابطه با د.خ.و... کامل (با عرض معذرت)

سجده طولانی

پله نوردی (قبلش شکمت رو ببند. زیر شکم رو با روسری حمایت کن تا کمی به سمت بالا بره و کمی هم محکم ببند که بره داخل. مراقب باش خیلی محکم نباشه. شل هم نبند)

شیاف مغربی رو چهار عدد کن. به دفعات.

دمنوش و آبزن هم مفیده، شاید رحمت خوشش اومد.

شربت گلاب رو از قدیمی ها خیلیییی شنیدم. یه پارچ میدادن به خانم باردار. دردش شروع میشده.

تو سایت هم شنیدم.

(جز مورد اول و دوم باقیش با خودته که صلاح بدونی یا نه)

دکترت جای خودش کسیو معرفی نکرده؟ نمیشه دستتو بذاره تو‌ پوست گردو که

2731
عزیزم لیست رو بروز رسانی کردید من امروز رفتن سونو نی نیم پسر بود 

عزیزم قبلیا چی بودن؟ منم امروز میخوام برم.

من سنندجم. اینجا انجام نمیدن متاسفانه. چون میگن مانیتورینگ تو بیمار ستانای اینجا نیست. میخوام برم ته ...

عزیزم توی اون تاپیک صفحه ۱۴ لیست پزشکان هست.

حوصله کن بنظرم بخون خاطرات بچه هارو. هرکیو پسندیدی ، انتخاب کن.

بچه ا توروخدا بمن کمک کنین دگ من دوسال و ۷ماه میشه زمان زایمانم از زایمان قبلم میتونم برم وی بک دکتر ...

بله بله

معلومه میتونی گلم. باش توی تاپیک تا اطلاعاتت بره بالا و به قولی پوست کلفت هم بشی.

تاپیک خلاصه رم حتما حوصله کن بخون. حتما

@گلپرررر    

سلام عزیزم. خوبی؟ چه خبر؟

2740
سلام خانمی منظورت چیه با ویبک چطوره؟ من اصفهانی ام ولی این دکتر و نمیشناسه ویبک انجام میده؟

سلام عزیزم

یعنی خواستم ببینم ویبک انجام میده یا نه

اون مدت که اصفهان بودیم پیشش میرفتم. خیلی دوستش داشتم. موافق طبیعی هست اما ویبکو نمیدونم

بنظرم این توصیه درسته که قاشق قاشق نخوری کرچکو. ولی اگر باعث درد و انقباض شده پس احتمال میره شیشه کا ...

خیلی ممنونم باران جان .سرش تو لگنه. لگن هم  خدارو شکر برا طبیعی خوبه 

امروز رفتم معاینه ماما گفت یه انگشت و کمی نرم شده.

دکتر گفت هستن همکارا میسپرم اگه دردت گرفت . ولی امروز که رفتم از برخورد پرستارا اینطور به نظرم اومد که خیلی موافق ویبک نیستن.چون میپرسیدن براچی میخوای ویبک بشی. 

گفتم اگر بیمارستان بقیه الله قبول کنه برم اونجا.

چون دکترم گفت اگه میخوای بیا امروز سزارینت کنم چون تغییر نکردی ولی اگه میخوای صبر کنی با خودت.

امروز تازه رفتم ۳۹ و قبلا گفته بود تا ۴۰ مشکلی نداره صبر کنی .

الان موندم ورزشها و... رو انجام بدم یا صبر کنم حد اقل تا شنبه؟

با خانم صابریان نمیشه تلفنی صحبت کرد؟

وزن اولیه: ۷۹.۵   وزن هدف: ۵۹.۵
خیلی ممنونم باران جان .سرش تو لگنه. لگن هم  خدارو شکر برا طبیعی خوبه  امروز رفتم معاینه م ...

عزیزم تازه ۳۹ هفته شدی؟ یا ۳۹ کامل شده؟ دقیق هفته و روزت رو بگو.

ممنون عزیزم توکل به خدا یه هفته دیگه صبر میکنم.فقط چون دکترم میره مسافرت اگر درد داشتم برم بیمارستان ...

بله بقیه الله زیاد ویبک داشتن 

الهی موفق به یک زایمان عالی میشی به سلامتی خودت و نی نی🙏

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
عزیزم دایورت بنما و به دکتر بعدی مراجعه کن به همین راحتی.

آره همین کارو میکنم،گفتم برم آزمایش و سونو و بعدش یه دکتر جدید

البته میدونم که به این راحتی کسی قبول نمیکنه

دیروز تو تجربه های ویبکی خوندم یکی دقیقا شرایطش مثل من بود و موفق شده بود ولی همه تهران هستند

راستی باران جون نمیشه از خانم صابریان مشاوره گرفت؟؟

آقا دخترههههههه دخترههههههه دخترههههههه  

استیکر همه چی. قر، بشکن، هلیکوپتری، 

استغفرالله

عاقبت بخیر بشه.

برم برا موهاش یه فکری بکنم از الان.

وای بالاخره لباس صورتی میتونم بخرم.      

آره همین کارو میکنم،گفتم برم آزمایش و سونو و بعدش یه دکتر جدید البته میدونم که به این راحتی کسی قبو ...

ببین والا من زنگ میزنم همیشه مزاحمش میشم.

شنیدم از شهرستان ها هم زنگ میزنن میپرسن سوالاتشون رو.

خیلی بعیده همکاری نکنه. ولی بازم اطلاع دقیق ندارم.

هنوز کلی فرصت داری نگران نباش.

2706