2737
2734

اونم جلوی خواهرش😡

ایقد ازش عصبانی ام ک خدا میدونه 

دوس ندارم صداشو بشنوم 

ریخت و قیافشو ببینم

شما بودین چیکار براوتون بکنه  اشتی میکردین؟؟؟

البته اینم بگم احتمالش هست منو مقصر جلوه بده معذرت خواهی نکنه و شایدم عذرخواهیش طول بکشه شاید ی ماه

اینم با این منطق ک بین همه زن و شوهرا 

دعوا هست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به ی دختر نگاه کرد بحثمون شد

جلو خواهرش بحث کردی؟

چی کفتی حالا بهش؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2740
به ی دختر نگاه کرد بحثمون شد

اگه اینجوریه من همش باید بحث کنم بآهاش😂😂

وقتی نگاه میکنه بگو خوشگل بود؟میخوای برات بگیرمش؟

سخت نگیر همه مردها ه*ی*ز. تشزیف دارن😑حساس نشو چون فقط به خودت آسیب میزنی

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
خب جوابشو دادم مثلا میگفت قیافت ترسناکه منم گفتم ی نگاه تو اینه بنداز

عزیزم جلوی خواهرش اگه گفتی کار درستی نکردی.مردا جلوی خانوادشون یه غرور خاصی دارن وقتی زنشون اونو کوچیک میکنه نهایت تلاششونو میکنن که ضایعت کنن چون در نهایت تو بازنده ای.سیاست برای خانوما خیلییی مهمه

خب جوابشو دادم مثلا میگفت قیافت ترسناکه منم گفتم ی نگاه تو اینه بنداز

میگفتی چاقو نزاشته بودم زیر گلوت که بیای منو بگیری میرفتی یکی دیگه رو میگرفتی منم بدبخت نمیکردی🫤

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
ب ی دختر نگله کرده بود بحثمون شد میگفت از قیافت میترسم منم گفتم ی نگاه تو اینه بنداز فقط ی قسمتیش ...

حالا نمیشد بحث نکنی بعدا بهش بگی.حداقل اگه قهرم میکردی..پس خواهرش نمیشست پهنت کنه

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
اگه اینجوریه من همش باید بحث کنم بآهاش😂😂 وقتی نگاه میکنه بگو خوشگل بود؟میخوای برات بگیرمش؟ سخت ن ...

اينجورى كه بدتر پر روش ميكنه😐

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
2706