2752
2734

من لاپاراسکوپی شدم و کوتر تخمدان دکتر تا 3ماه بهم دارو داده  ک باردار بشم من دوماه دقیق پریود شدم ولی این ماه سوم پریود نشدم تست منفی آزمایش منفی دکتر برام قرص پروژسترون نوشت گفت 8ساعتی بخور بازم اگ پریود نشدی برو آزمایش کسی بوده بعد لاپارا پریودش بهم بریزه آخه دکتر گفت تا 6ماه تخمدونات فعالن همه روانم بهم ریخته آخه با خالم همراه لاپارا کردیم اون همین چندروز پیش موعدش بود فهمید حامله است منم گفتم ما مشکلمون یکی بوده حتما منم هستم ک ازمایشم بتام 2بو

خدایاشکرت نمی‌دونم حکمتت چیه ک منو لایق مادر شدن نمیدونی....

خیلی خوشحالم ک خالم بعد 7سال حامله شده ولی یه حس بدی هم دارم نمی‌دونم چمه خدا نصیب هیشکی نکنه این دردارو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من یکماه بعدش ۱۸ سال پیش بود باردار شدم

من دوماه پریود شدم حتی سر ساعت ولی الان نزدیک 20روزه دور کردم

من ۳ماه بعدش..

من مشکل سپتوم داشتم. که لاپارسکوپی کردم..

نگران نباش. این ماهم نشه ماه بعد انشالله

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
عزیزم میشه بدونممشکلت چی بوده که لاپارا شدی؟ تو عکس رنگی رحم یعنی لوله های رحمیت مسدود بودن؟

من اصلا عکس رنگی ندادم رفتم یزد دکتر گفت بیا لاپاراسکوپی چون تنبلی تخمدان داشتم گفت هم تشخیصی هم درمانی 

من ۳ماه بعدش.. من مشکل سپتوم داشتم. که لاپارسکوپی کردم.. نگران نباش. این ماهم نشه ماه بعد انشالله

آخه ‌پریودم ک عقب افتاده کلا اعصابم بهم رخته یه دل امید وارم میگم تو همین سایت خیلیا با بتا منفی باردار بودن ولی از اونطرفم میگم نکنه دوباره تنبلی تخمدون برگشته

خیلی خوشحالم ک خالم بعد 7سال حامله شده ولی یه حس بدی هم دارم نمی‌دونم چمه خدا نصیب هیشکی نکنه این در ...

ان شاءالله هر چی خیره پیش بیاد

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
 من اصلا عکس رنگی ندادم رفتم یزد دکتر گفت بیا لاپاراسکوپی چون تنبلی تخمدان داشتم گفت هم تشخیصی ...

من پنج ساله بچه میخوام و تا حالا حامله نشدم... بهم گفتن بیا آی وی اف... ولی هزینه اش سنگینه برام😞

آخه ‌پریودم ک عقب افتاده کلا اعصابم بهم رخته یه دل امید وارم میگم تو همین سایت خیلیا با ب ...

نه بتا منفی که اشتباه نمیکنه...

شایدم زود آزمایش دادی.

دوهفته دیگه پریود نشدی تکرارکن

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
من پنج ساله بچه میخوام و تا حالا حامله نشدم... بهم گفتن بیا آی وی اف... ولی هزینه اش سنگینه برام😞

من همون روز اول دکتر رفتم شوهرم گفت همین الان بگمت ای وی اف نمی‌کنیم از همون موقع دگ جرعت ندارم حرفش بزنم امیدم ب لاپاراسکوپی بود ک اونم نشد 

خالمم فقط تنبلی داشت ک درمون شد و حامله شد  میاس بری لاپاراسکوپی چون خالم اینا هم میخاستن برن دنبال آی پی آف ک من این دکتر معرفی کردم و باهم رفتیم من اگ جواب نگرفتم برا اینه ک شوهرمم اسپرمش ضعیف دارو میخوره