2733
2734

یادمه 12 ساله بودم 

بعد از ظهر روز 13 بدر بود 

با خواهرم داشتیم مسخره بازی درمی آوردیم 

پاش رفت رو ناخن دستم 

ناخنم پرت شد از ریشه دراومد 

یادم میفته قلبم تیر میکشه. تا مدتها درد داشت. 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه سیزده بدرا مث همیشه حالم بد بود یا تو خونه تنها بودمو بقیه رفتن بیرون یا اون باید یه گوشه فقط نگاه میکردم 🥲

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
2731

بدترین اتفاق اینه که همیشه دو سه نفر بودیم بابام که هیچوقت نمیومد و جدا از این یه فامیل درست و حسابی نداشتیم که باهامون بیاد ... 

و این حس که بقیه شلوغن و با فامیلاشونن و ما چند نفر خیلی خیلی بده 

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست 

یادمه سیزده بدر اعتکاف بودم شب ک اومدم خونه وسایل جمع کردیم با دوستامون بریم شمال 

نصف شب گفتن عزیزترین عمه م فوت کرد 

ماهم سرجامون تمرگیدیم

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست
همه سیزده بدرا مث همیشه حالم بد بود یا تو خونه تنها بودمو بقیه رفتن بیرون یا اون باید یه گوشه فقط نگ ...

من سالهاس از خونه نمیزنم بیرون سیزده بدر 

بدترین اتفاق اینه که همیشه دو سه نفر بودیم بابام که هیچوقت نمیومد و جدا از این یه فامیل درست و حسابی ...

هیچوقت خاطره خوبی از دور همی دسته جمعی با فامیل ندارم 

علت تنهاییت چی بود؟مجردی؟

کلا همه بی دلیل ازم متنفر بودن تنها کسی که دوسم داش مامانبزرگم بود که اون فوت شد وقتی ۱۶ سالم بود💔

یه ماهه ازدواج کردم💔💔💔💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
هیچوقت خاطره خوبی از دور همی دسته جمعی با فامیل ندارم 

ولی بهتر از اینه کلا خاطره ای نداشته باشی باهاشون 

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست