2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1673862 بازدید | 89598 پست
ممنونم عزیزم.  فردا میشم ۳۹و یک روز سونو غربالگری ۳ بهمن تاریخ زایمان رو گفته بود  شمار ...

عزیزم ان شاالله یه زایمان عالی داشته باشی

برات سوره انشقاقو قدر میخونم

و خدایی که در این نزدیکی ست***
آقا دخترههههههه دخترههههههه دخترههههههه     استیکر همه چی. قر، بشکن، هلیکوپتری،  ...

تبریک میگم باران جون

چقد لباس نوزادی دخترونه خوشگلی داااارن😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همگی منم آن شالله به فضل و کمک خدا و اهل بیت میخوام ویبک بشم.دکترم خانم خوشه مهر بود که بعد از خواندن تاپیک و راهنمایی‌هایش؛ دکترم را خانم غروی انتخاب کردم و با ایشون ادامه میدم..

2728

دوستان، دکتر گفت مایع امنیوتیک در کمترین حد نرماله و توی این سن جنین که هنوز اندام سازیش ادامه داره باید حتما جدی بگیرم. جز خوردن مایعات، چی توصیه میکنید؟

روزی چند لیوان مایعات بخورم؟

واقعنم اینقدر این روزا درگیرم استراحت یه خانم با شرایط معمول رو هم ندارم. چه رسد یه خانم باردار. مدتیه مایعات نمیخورم. دقت نکرده بودم. در صورتی که به سبب طبعم زیاد آب میخوردم.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
دوستان، دکتر گفت مایع امنیوتیک در کمترین حد نرماله و توی این سن جنین که هنوز اندام سازیش ادامه داره ...

فکر کنم آب هویج یا آب زردک با سیب و به گزینه خیلی خوبیه‌.

کاهو هم خیلی آب توی بافتش داره.

آقا دخترههههههه دخترههههههه دخترههههههه     استیکر همه چی. قر، بشکن، هلیکوپتری،  ...

سلام باران جون ، اومدم تاپیک الان،پست های قبل تر گفتی میرم سونو ببینم نینی چیه،تا بیام پایین تر تندتند  قلبم میزد یهویی  دیدم نوشتی دختررره! الهی من دورش بگردم ناز دخترتو! چه لوس کرده بعد ۲ تا گل پسر داره میاد نازنازی خانوم،نمی دونم استیکر از کجا بزارم! ولی هرچی استیکر  بوس و قر تقدیم میشه به دردونه دختر شما عزیزم،هدیه ی خدا مبارکت  الهی تن جفتتون سالم باشه و عاقبت بخیری  آینده دخترت عزیزم.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
هنوز وقت داری گلم. چون سر بچه هم فیکسه خداروشکر بخش زیادی از راه رو اومدی. از من گوش کن این موضوع خی ...

چشم حتما این کارو میکنم.یه خورده شرایطم هم سخته چون کرج هستم و وسیله نداریم .برای رفت و آمد زیاد نمیتونم بیام تهران. توکل به خدا التماس دارم ازتون. 

وزن اولیه: ۷۹.۵   وزن هدف: ۵۹.۵
دوستان، دکتر گفت مایع امنیوتیک در کمترین حد نرماله و توی این سن جنین که هنوز اندام سازیش ادامه داره ...

عزیزم خیلی مراقبت کن وحتما از یه متخصص یا مامایی که اعتماد داری کمک بگیر جهت راهکار ،مواظب دختر کوچولومون باشی مامان باران ها! 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام دوستان

من امروز صبح، توی ۳۸ هفته و ۱ روز به خاطر جدا شدن جفت سزارین اورژانسی شدم. وزن نی نی هم ۲ کیلو و 100 گرم!

کاش میتونستم به همه باردارا بگم تو رو خدا، به هر چی میپرستید سزارین نکنید😭 نمیدونم چجوری بعضیا آگاهانه و با اختیار میرن‌ سمت سزارین و میگن خیلی راحت تر از زایمان طبیعیه. من پارسال ی دونه سقط داشتم که دردش ی جورایی مشابه زایمان طبیعیه، ولی  درد اون کجا و درد سزارین کجا! از سر شب دارم‌ از درد به خودم‌ میپیچم و هیچی آروم نمیکنه دردمو😭

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
سلام دوستان من امروز صبح، توی ۳۸ هفته و ۱ روز به خاطر جدا شدن جفت سزارین اورژانسی شدم. وزن نی نی هم ...

سلام عزیزدلم.مبااارکت باشه 

مگه شیاف و مسکن بهت ندادن؟بعد از زدن شیاف تقریبا دردش از بین میره 

سلام دوستان من امروز صبح، توی ۳۸ هفته و ۱ روز به خاطر جدا شدن جفت سزارین اورژانسی شدم. وزن نی نی هم ...

سلام

قدمش مبارک باشه خانمی

خدا بهت قوت بده، ان شاﺀالله دردهاتم آرومتر میشه

مسکن استفاده نمیکنی؟

سلام مبارکه عزیزم 

شیاف دیکلوفناک دوتا دوتا بذار هر ۸ ساعت خیلی دردت کمتر میشه

راستی چه علایمی داشتی؟ چی شد بستری بودی جفتت کنده شد؟ خونریزی داشتی؟ لطفا بعدا بیا بگو

2706