2752
2734

الان داشتم یک کتاب در مورد هورمون دوپامین میخوندم که در مغز ترشح میشه نویسنده کتاب اقایان لیبرمن و لانگ هستند  در یکی از صفحات کتاب نوشته شده بود به این مضمون که  هورمون دوپامین برای انسان ایجاد ارزو میکنه مثلا میگه اگر فلان ماشین گران قیمت رو بخری زندگیت عوض میشه اما وقتی اون ماشین رو خریدی و به خواسته خودت رسیدی دوام شادی شما کمتر از چیزی است که حدس میزدید مدار ارزو که در مغز وجود دارد عهد شکن و بد قول است  و در واقع بعد از رسیدن به ارزو میزان ترشح دوپامین در مغز کاهش پیدا میکنه برا همین بعد از اون حس نارصایتی در انسان ایجاد میشه 

بار ها در نهج البلاغه خوندم که امام علی فرموده فریب ارزوهای دنیایی را نخورید و برای اخرت توشه جمع کنید  و یا در قران ایه ای داریم که میفرماید دنیا مثل یک سراب است و در ایه دیگر قران امده است که کافران را رها کن تا با ارزوهای فریبنده در سرگردانی خود مشغول باشند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

درسته ولی کاش میزاشت تجربه کنیم حداقل ببینیم طعم چشیدن به ارزوها چیه

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 

زنده باد علم. 

به نظر من ربطی به هم ندارن. چون اگه یه انسان آرزو کنه و به آرزوش برسه کافر نیست. 

و اینکه من خونه نداشتم وقتی خونه گرفتم الان بعد از ۶ سال هنوز خدارو به خاطرش شکر میکنم و خوشحالم .

بعدم گلم من خودم آدم معتقدیم اما به شدت مخالفم با قرار دادن این مطالب در گروه‌های مجازی. اکثرا باعث توهین یا مسخره کردن یا دعوا میشه. علم امروزه بشر هنوز خیلی ناقصه و دائم داره تکمیل می‌شه.

زنده باد علم.  به نظر من ربطی به هم ندارن. چون اگه یه انسان آرزو کنه و به آرزوش برسه کافر نیست ...

ق

قران‌نگفته هر کسی که به ارزوش رسید کافره داره در مورد اخلاق کافران میگه که خدا رو رها کردن و هر ساعت در پی ارزوی حدید هستند

بعدم گلم من خودم آدم معتقدیم اما به شدت مخالفم با قرار دادن این مطالب در گروه‌های مجازی. اکثرا باعث ...

والا همیشه تو تاریخ بشر افراد مومن مودو تمسخر و اذیت افراد بی ایمان قرار گرفتن چیز جدید نیست