2733
2734
عنوان

چجور دوران کودکیم و فراموش کنم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا خیرت بده عزیزم

ایشالا ک بهتر بشی و مشکلت حل بشه عزیزم

فقط اینکه تعرفشون جوریه ک یک ساعت خیلیی ب صرفه تر از نیم ساعت یا ۴۵ دیقس

و اینکه تا یکم صحبت کنی ۲۰ دیقش سریع میگذره 

برای همین یک ساعت بهتر و مفید تره

تو همانی میشوی که می اندیشی!
2731

اینجا نمی شه لینک گذاشت باید خودتان توی سایت آپارات (چگونه بدون دارو افسردگی را درمان کنیم؟!!!!) را  جستجو کنید 

قطعا توی ویدیو راهکارهایی ارائه می شه که برایتان ثمر بخش خواهد بود

اما بچه های تو باید بهترین انگیزه باشن برات تا مادری پر انژی باشی براشون و با زیباترین خاطرات بزرگشو ...

میدونم عزیزم 

ولی بخدا دست خودم نیست

کاش یه جور دیگه ببر میشدم

2740
یساعتس چید در میاد با تلفن ثابت؟

ثابت باشه نمیدونم فک کنم خیلی کمتر بشه

من ک میگیرم خودشون تماس میگیرن

نیم ساعت ۲۲۰

۴۵ دقیقا ۳۲۰

یک ساعت ۳۹۰

تو همانی میشوی که می اندیشی!

با خدا و امام زمان زیاد صحبت و درددل کنین.
و برای مشاوره زنگ بزنین 1480 مشاوره رایگانه.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
یعنی چطور

نامه نوشتن خیالی مثل این هست که به صورت واقعی دارید به اون شخصی که آزارمون داده نامه می نویسیم و تمام احساسات مون، و نیازهایی که داشتیم و حرف های دل مون بهش می زنیم و بعدش به جای این که به اون شخص بدیم پاره ش می کنبم می نداریم سطل آشغال 

فقط هدف این هست که حرف هایی که توی دل مون مونده روی کاغذ بیاریم و سبک بشیم 

مثلا یکی از مراجعین می گفت تا دلم می خواست براش فحش نوشتم، در صورتی که توی روش اصلا نگاه هم نمی کنم 

درمان زخم های گذشته هم خودم به صورت طرحواره درمانی میرم جاو 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
2706