2752
2734
عنوان

چجور دوران کودکیم و فراموش کنم؟؟؟؟

301 بازدید | 30 پست

سلام من الان ۳۲ سالمه متاهلم و بچه دارم 

باز سال‌های قبل بهتر بودم

هر چی میگذره کودکیم بیشتر اذیتم میکنه

کتکی نخوردم بگم کتک خوردم

اخلاق بد و عصبانیت بابام و ترس همیشگیمون ازش 

نزاشت جوونی کنیم 

اصلا دست بر نمیداره ،دوست دارم فقط گریه کنم

صبحها بی انگیزه پامیشم ،اوضام خیلییی بیریخته

اصلا دلم آروم نمیگیره ،خدایی نکرده تو این خال روحیم اگر اتفاقی بیفته ،عزیزی از دست بدم یا هر اتفاقی خودم و از بین میبرم

از بس روحم در عذابه 

چیکار کنممم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

داری سخت میگیری

همین که خاطره ی کتک نداری، 10 هیچ جلویی

شوهر و بچه هم که داری. خودتو حسابی سرگرم کن

لطفاً زیر 22 سال در تاپیکهای من شرکت نکنند، با تشکر. چون تجربه هاشون کاملا متفاوته.                وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم

همینجور پیش بری کودکی بچه هاتو داغون میکنی واین چرخه معیوب ادامه پیدا میکنه ،یکی باید قطع کننده این چرخه باشه

ما همیشه توسط آدمایی نادیده گرفته میشیم که تو کل زندگیمون دلمون نیومد نادیده شون بگیریم ...
داری سخت میگیری همین که خاطره ی کتک نداری، 10 هیچ جلویی شوهر و بچه هم که داری. خودتو حسابی سرگرم ک ...

مگه فقط تنبیه بدنی مهمه؟؟

روحتو و روانتو داغون کردن این تهشههههه

همینجور پیش بری کودکی بچه هاتو داغون میکنی واین چرخه معیوب ادامه پیدا میکنه ،یکی باید قطع کننده این ...

راهی پیدا نمیکنم 

گاهی میگم کاش بابام بمیره 

حداقل بگم خب مرد تموم شد ول کنننن

از طرفی تنهام دوستی ندارم که سرم گرم بشه حداقل

2706