2737
2734
عنوان

سوپرایزی که منو مامانم سر گربه شدیم😐کسی نگهداری گربه بلده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13091 بازدید | 368 پست
من غذای خشک برزیلی مودنلو میگرم براش نیم کیلوش ۲۳۰ ولی خب توی یک ماه نزدیک دوکیلو میخوره یک تومن تقر ...

بعد تاره ابنا دوتان😐میشه ماهی دوتومن😐😂

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
اره اتفاقا تمیز باید باشن برای خودموت هم بهتره  ما خونمونه مره گلدونه مامانم همه گلارو داره بر ...

دوست داشتم الان خونتون بودم فقط اینکاری گربه و حرصای مامانتو میدیدم😂😂😂😂

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستشویی کردن ؟  راستی عکس میفرستادی

یکیشون فعلا

مامانم میگ هی ببریم بزاریم اونجا تا یاد بگیرن چون خیلی کوجیکن هی بیست دقیقخ میبریمشون نزدیک جای جیش و خاکشون ک عادت کنن😅🥺

2731
دوست داشتم الان خونتون بودم فقط اینکاری گربه و حرصای مامانتو میدیدم😂😂😂😂

مامانم گلاش پژمرده شه گریه میکنه

یکی داره تازه قلمه رده انداختش مامانمم پاشد جمعش کرد

انگار مبخواست از خاکش بخوره

بریتیش فصوله اون یکی فقط نشسته نگاش میکنه انگار بهش میگ چقد مسخره ای بشین ی جا مث من🤣🤣🤣تپل نرم هست🤣🥺

2740
یکیشون فعلا مامانم میگ هی ببریم بزاریم اونجا تا یاد بگیرن چون خیلی کوجیکن هی بیست دقیقخ میبریمشون ن ...

نه لازم نیست خودشون غریزی بلدن میرن اون خاکش هم انتی باکتریاله مشکلی نداره برای شما.

فقط چون الان خیلی شیطنت دارن اگه زیاد بهش دست بزنی و قلقلکش مثل بدی یا حس شکار و کمینشو بیاری بالا شاید یکم دستتو چنگ بزنه یا بهت عادت کنه و یادبگیره و ناخنشاو یادبگیری کوتاه کنی زیاد باهاش ور نرو

فقط سرشو یکم ناز کن طولانی که باشه خودشون اذییت بشن میرن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رو خاکش 

خب دیگه بلده خودش... نمی‌خواد ببری و یادش بدی... اینا به صورت غریزی بلدن و انجام میدن... اگه یه خورده صبر کن اگه دیدی خودشون نرفتن تو خاک و تو خونه خراب کاری کردن ببر دستشون بزن تو خاک... 

امضا ندارم اثر انگشت زدم
مامانم گلاش پژمرده شه گریه میکنه یکی داره تازه قلمه رده انداختش مامانمم پاشد جمعش کرد انگار مبخواس ...

مامان من که اولش بشدت دعوا راه انداخت م نمقاومت کردم الان مامان بابام عاشقش اون گربمو بیشتر از بچه هاشون دوست دارن😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه لازم نیست خودشون غریزی بلدن میرن اون خاکش هم انتی باکتریاله مشکلی نداره برای شما. فقط چون الان خ ...

چنگشوت خونی میکنه دستو؟یا گازشون؟

جای دستشویی ک جای خاک و اینا بود و ی جا جبش هم برای هرکردم بود موقع تحویل هم توی باکس بودن اینا تل ...

خیلی کوچولو هستن 

ما تمام خانواده و خودم گربه داریم 

از بچگی باهاشون بزرگ شدیم

اوایل کمی سخته چون نمیدونی چکار کنی ولی عاشقشون میشی

اما کاشکی یه همچین هدیه هایی قبلش پرسیده بشه واقعا دوست دارن امکان مراقبت ازشون هست وقتی مسافرت میرن کسی هست ازشون مراقبت کنه

ببین عزیزم از پت شاپ و خود دامپزشک که میری برای واکسن و گرفتن شناسنامه سوال کن تو پیچو اینستا دامپزشکها برو  کسایی که گربه دارن 

از من یا بعضی از دوستان تو خود تاپیکت معلومه گربه دارن اطلاعات دارن سوال کن 

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
2706