2752
2734
عنوان

سوپرایزی که منو مامانم سر گربه شدیم😐کسی نگهداری گربه بلده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13096 بازدید | 368 پست
این بدبختا براشون باید خاک بگیری خودشون تو خاک کثیف کاریشونو می‌کنن روش هم خاک میریزن، بعد چند روز ی ...

بهم ی مشت وسیله داده فعلا هرچی گفتن داره

فقط عذاش کمه و شیر لازم داره

اره خاک مخصوص و جا خاک هم دارن

فق نگهراری مبخوان🥺

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
هم کنسرو هم سیب و هویچ.....ابپز و هم غذای مخصوص؟ الان فقط دو بسته غذا هست باید بخریم باز

اره غذای خشک کنسرو گربه و غذای خونگی ابپز .

همیشه جلوشون غذا باشه اگه همش غدای خشک بدی زود تموم میشه و قیمت غذای خشک بالاست سعی کن به هر سه تا عادتش بدی

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره شب بشه تو بری روی تخت دراز بکشی هردوتا میپرن میان پیش تو میخوابن. کلشونو و زیر چونشونو ناز کنی ...

وااااقعا؟دعواشون نباید بکنیم؟؟؟؟؟؟

من داد زدم گفنم ن نکنننن 

داشت میرفت فضولی کنعععع

برم نازش کنم سر و گردنشو ک ناراحتیش رفع شه؟🥺

هنوز یوم میترسم

اره غذای خشک کنسرو گربه و غذای خونگی ابپز . همیشه جلوشون غذا باشه اگه همش غدای خشک بدی زود تموم میش ...

عه واقعا؟

حدود چقدره؟

خودشونم خبلیییی گرون پامون درومدن

بهم ی مشت وسیله داده فعلا هرچی گفتن داره فقط عذاش کمه و شیر لازم داره اره خاک مخصوص و جا خاک هم دا ...

خاکش رو همین الان بریز تو جا خاک آماده کن بذار کنارشون... اونا اگه خاک نباشه دستشویی نمیکنن

امضا ندارم اثر انگشت زدم

عزیزاین گربه ها بیرون مریض میشن بیارشون خونه یه قوطی /جعبه /یا باکس بگیر توش هم یه پارچه یا تشکچه نرم بزار میرن توش میخوابن برای جای جیششون هم باکس مخصوص یا خاکش بگیر 

نمیدونم چند وقتشون هست معمولا از ۵ ماهگی جدا میشن که دیگه شیر نخورن و از مادرشون جای جیش تمیز کردن خودشون و خیلی چیزا یاد میگیرن 

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
خاکش رو همین الان بریز تو جا خاک آماده کن بذار کنارشون... اونا اگه خاک نباشه دستشویی نمیکنن

اره اره گذاشتم ظرف و اب هم گذاشتم 

وااااقعا؟دعواشون نباید بکنیم؟؟؟؟؟؟ من داد زدم گفنم ن نکنننن  داشت میرفت فضولی کنعععع برم ناز ...

اره ببین مثل بچه ادم دیگه بچه هست که نمیدونه خوب بد چیه اینا بزرگ شن ارون میشن دبگه به هیچی دست نمیزنن الان باید با ارامش یادش بدی مواظبش باشی و اون وسایل رو از اونجا ها برداری عاشق خاک و گلدون هستن .

من وقتی گرفتم کلا دکور خونم تغییر دادم الان دیگه دست میزنه به گلا.

راستی خاکشون رو با بیلچه همیشه تمیز کن. اگه خاکشون توش پر باشه اینا بشدت وسواسی ان گربه ها اون تو نمیرن برای دستشویی بعد امکان داره برن رو فرش دستشویی کنن.

همیشه باید خاکشون پاک باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بستنییییی ام میخورررن؟🥺🥺🥺🥺🥺 اللهیییی غذاهاشون خشکن بله شیر بدون لاکتوز؟یک و نیم ماهشون خوبه و ...

بستنی شون مخصوص هست از پت شاپ بگیر از بستنی ما نیستا

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
عزیزاین گربه ها بیرون مریض میشن بیارشون خونه یه قوطی /جعبه /یا باکس بگیر توش هم یه پارچه یا تشکچه نر ...

جای دستشویی ک جای خاک و اینا بود و ی جا جبش هم برای هرکردم بود

موقع تحویل هم توی باکس بودن

اینا تلزه یکو نیم ماهن🥺

فقط امیدوارم بهش حساسیت نداشته باشین حساسیت نباشه دیگه موجودات عالی اند

وای ممکنه ب اون حساسیت داشته باشیم؟

اره ببین مثل بچه ادم دیگه بچه هست که نمیدونه خوب بد چیه اینا بزرگ شن ارون میشن دبگه به هیچی دست نمیز ...

اره اتفاقا تمیز باید باشن برای خودموت هم بهتره 

ما خونمونه مره گلدونه مامانم همه گلارو داره بر میداره😐😂

عه واقعا؟ حدود چقدره؟ خودشونم خبلیییی گرون پامون درومدن

من غذای خشک برزیلی مودنلو میگرم براش نیم کیلوش ۲۳۰ ولی خب توی یک ماه نزدیک دوکیلو میخوره یک تومن تقریبا هرماه میشه.

واسه همین کنسرو گربه هم در کنارش براش میزارم برای سلامتی خودشون اینجوری بهتره ففط نباید خشک بخورن اسیب میزنه چون اب نداره گربه ی من چون اب زیاد میخوره واسه همین خیالم راحته.

تا دوسالگیش غذای خونگی ابپز میخورد الان دیگه اصلا لب نمیزنه فقط غذای خشک و کنسرو میخوره متاسفانه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706