2752
2734
عنوان

سوپرایزی که منو مامانم سر گربه شدیم😐کسی نگهداری گربه بلده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13096 بازدید | 368 پست
خب کلا خرید فروش میشن چون معمولا تژاداشون دستکاری شدن

وقتی کسی نخره توله کشی نمیکنن با اون همه زجر و رنج بعدم کلا گربه های نژاد دار کلی مشکلات جسمی دارن و زجر میکشن درصورتی ک تو طبیعت بودن میمردن و نسلشون ادامه پیدا نمی‌کرد ک انقدر موجود درد بکشن...

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
وقتی کسی نخره توله کشی نمیکنن با اون همه زجر و رنج بعدم کلا گربه های نژاد دار کلی مشکلات جسمی دارن و ...

واقعا؟چ جالب

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چطور دلتون میاد بچه گربه رو تو حیاط نگه دارید؟

گربه دستشویی رو ذاتی بلده

و وای عزیزم اونا قراره بهترین فرد خونه بشن با جایگاهی خداحافظی کن

تلوخدا اگر نظرت با من یکی نبود توهین نکن ما هم وطنیم نه دشمن هم ما زنیم همه پشت هم!
موی گربه به نمازگزار به لباساش باشه نمازش باطله . دوم اینکه نازایی میاره در صورتی که موهاش برع تو غ ...

بابای من با موی گربه نماز میخونه خانم

از هزارتا ادم ادا نماز و دین و ایمون هم نمازش قبول شده تره

نازایی هم نمیره ایشون مشکل دیگه داشتند به شما اینجوری گفتند 

تلوخدا اگر نظرت با من یکی نبود توهین نکن ما هم وطنیم نه دشمن هم ما زنیم همه پشت هم!
2731

عزیزم خواهشا یک کیسه اب گرم بزرگ بگیر

روشو با پارچه بپوشون که اینا بهش بچسبند ولی نسوزند 

چون اینا به مادرشون می‌چسبند بابت گرما

بستنی گربه بده بهشون

عزیزم خواهشا یک کیسه اب گرم بزرگ بگیر روشو با پارچه بپوشون که اینا بهش بچسبند ولی نسوزند  چون ...

ممنونممم🥺

چطور دلتون میاد بچه گربه رو تو حیاط نگه دارید؟ گربه دستشویی رو ذاتی بلده و وای عزیزم اونا قراره به ...

فک کنم شدن🥺😂

يه اتاق تو حياط درست كرديممن اونجا بودم يه مدت . يه شب ساعت 2 ديدم يكي در ميزنه . گفتم خدايا اين كدو ...

ای ننه عسسییییییسممممممممم

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
بابای من با موی گربه نماز میخونه خانم از هزارتا ادم ادا نماز و دین و ایمون هم نمازش قبول شده تره ن ...

بابای شما شاید هزار تا کار دیگه هم بکنه 

بعضیا با لاک و سگ هم نماز میخونن 

مرجع تقلید ما که پدر شما نیستند 

اینم که نمازش چقدر قبوله شه نمیتونی تشخیص بدی 

این خانوم الان ۶۰ سالشه و پسرش بزرگ شده سربازه اصلا کسی از سقط هاش خبر نداشت که اصلا بیاد راست یا دروغ بگه 

ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا