2733
2734
عنوان

سوپرایزی که منو مامانم سر گربه شدیم😐کسی نگهداری گربه بلده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13096 بازدید | 368 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو حیاط تو این گرما !!!اینا خونگین نژاد حساسی ام هسن بیرون سریع مریض میشن بیارینشون داخل اتفاقا گربه خیلی تمیزه اصن گثیف کاریم نداره از نظر شرعی نجسم نیست اسکاتیش و بریتیش ک خیلی نازن خصوصا بچشون 

چنگشوت خونی میکنه دستو؟یا گازشون؟

اره دیگه تیزه یکم خون میاد ولی به قطره هم نمیرسه.

ولی طبیعی یاد میگیری و عادت میکنی چه موقع هایی باید دست بزنی بهش چه موقع هایی نباید دست بزنی.

تا با مرز های همدیگه اشنا بشین یکم زمان میبره.

هرچی بیشتر باهاش وقت بگذرونی بیشتر باهم اشنا میشین

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

گربه ها از سگ ها به شدت تمیز تر هستن

خودشون جای دستشوییشون رو بلدن شما فقط باید ظرف خاک تهیه کنید و خاک مخصوص براشون بخرید بریزید داخلش خودشون میرن دستشویی میکنن هر روز هم باید خاکشو با بیلچه مخصوص تمیز کنی و تمیز نگهش داری

غذا خشک براشون بخر از پت شاپ فیدار قیمتش مناسبه کیفیتش هم به نسبت خوبه به غیر از غذا خشک میتونی مرغ و سیبزمینی و کمی ماکارونی رو کامل بمزی و داخل مخلوط کن بریزی و بدی بهشون

بستنی گربه به شدت دوست دارن مارک وینستون خوبه بخر براشون و در کل گربه حیوانیه که به شدت به توجه نیاز داره شب بزار بیان پیش خودت بخوابن در اتاق رو روشون نباید ببندی چون به شدت خوابیدن کنار اعضای خونواده رو دوست دارن پس بزار خودشون جای خوابشون رو انتخاب کنن

اگه نمیتونی این کارهارو براش انجام بدی برش گردون به صاحبش

من آیینه تو هستم...

بچه ان اینجوری هستنا چون شیطونن.

ولی بزرگ بشن تا اذییتشون نکنی بهش اسیب نزنی هیچکاری باهات ندارن اصلا چنگ نمیزنن.

راستی عاشق توپن توپ پرت کن میرن دنبالش 

بعد یه تیکه کاغد مچاله کن بنداز روی سرامیک صدا میده خوشوون میاد میرن دنبالش

اینارو خیلی دوست دارن

اسباب بازی هم زیاد نخر چون گربه من با اسباب بازی هاش اصل ابازی نمیکرد فقط این دوتارو دوست داشت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چنگشوت خونی میکنه دستو؟یا گازشون؟

الان کوچولو هستن نه و اینکه بزرگتر که شدن عقلشون میرسه اهسته گاز میزنن درد نداره ولی خوب اونا هم مثل ما گاهی هیچانی میشن و کنترل ندارن پس عادت نده بادستتون بازی کنن با پارچه که دور دستت پیچیدی با یک برگ که با کاموا رو زمین میشی و دنبالت میکنن خیلی بازیشون قشنگه 

گربه من میره اتاق خواب صدام میزنه و قایم میشه منم مثلا نمبینمش پشت دره میمره رو دوپاش وامیسته😍🤣راستی یادت باشه نخ و کاموا و کش مو تد دسترسشون نباشه چون خیلی دیده شده قورتش میدنو بعد انسداد روده میگیرن و کار به جراحی میکشه

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
بچه ان اینجوری هستنا چون شیطونن. ولی بزرگ بشن تا اذییتشون نکنی بهش اسیب نزنی هیچکاری باهات ندارن اص ...

گربه منم با اسباب بازیاش حال نمیکنه دنبال در شیر و نوشابه میدوه عاشقشون هست تو جای خوابش نمیره میره تو قوطی جارو برقی 🤣کاتن خوابه🤭🤣

گربه منم با اسباب بازیاش حال نمیکنه دنبال در شیر و نوشابه میدوه عاشقشون هست تو جای خوابش نمیره میره ...

اره دقیقا این همه براش اسباب بازی خریدم با کاغذ بازی میکنه درخت گربه خریدم روی پشتی اسکراچ میکنه خونه گربه خریدم اصلا تکش نمیره روی تخت من میخوابه کلا پادشاهان🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره دقیقا این همه براش اسباب بازی خریدم با کاغذ بازی میکنه درخت گربه خریدم روی پشتی اسکراچ میکنه خون ...

جدیدا موهاشو کوتاه کردم سردش میشه میاد رو من سرشو میزاره رو پاهام تا صبح فلج میشم از دلم نمیاد تکون بخورم😁

2706