2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سه ماه پیش عروسیمون بود ن بحثی پیش نیومد، چون خانواده همسرم قرار نبود پولی خرج کنن مثه مهمان اومدن تالار و شامشون خوردن و رفتن

خدایا به من صبری عطا فرما نزنم دهن بعضیا را سرویس کنم🤨😑
سه ماه پیش عروسیمون بود ن بحثی پیش نیومد، چون خانواده همسرم قرار نبود پولی خرج کنن مثه مهمان اومدن ت ...

همسرت خرجش رو داد؟ شوهر من تازه رفته سرکار پول نداره خانوادش باید بگیرن اینه که تو همه چی دخالت میکنن 

مشکل اینجاست بزرگترا هر کدوم یه سازی میزنن برا خودشون 

اون که بله… همیشه همینه

ولی همیشه اخرش یه نفر باید گذشت کنه تا همه چی ختم به خیر بشه

یادش بخیر روزایی که دغدغه‌م مثل شما بود به شوهرم میگفتم ببین مامان باباهامون سر چه چیزایی دارن حرص میخورن و ما رو حرص میدن! حالا کافی بود ما خودمون با هم مشکل میداشتیم، هر روز ورد زبونشون این بود که شما خودتون دو تا با هم خوب باشین ما هییییچ کاری به شما نداریم!

متاسفانه بزرگترا بعضی وقتا خیلی خودشونو کوچیک میکنن

2740

جنگ جهانی راه افتاد

بدترین روزای عمرم بود ازشون متنفرم 

عمدا ابرومو بردن تو همه چی کم گذاشتن خدا نبخششون مخصوصا خاهرشوهرامو

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺

آره اول سر آرایشگاه دعوا شد گفتن پول نمیدیم به آرایشگاه که خواهرم آرایشم کرد سکوت کردم، بعدش سر تالارگرفتن دعوامون شد که میگفتن خونه امون تالاره تالار چرا پول بدیم!!!

بعد سر هزینه های تالار که میوه و آجیل باید خانواده عروس بخره ما فقط شیرینی میخریم!!!

بعد سر لباس عروس که گفتن از هیچ مزونی کرایه نمیکنیم دلتو صابون نزن از آرایشگاه سرکوچه یه لباس خز کرایه کردن!!!

از ماشین عروس نگم برات که یه دونه ربان رکش نزده بودن چه برسه به گل، اصلا مشخص نبود ماشین عروسه

دیگه چیا بگم؟

همسرت خرجش رو داد؟ شوهر من تازه رفته سرکار پول نداره خانوادش باید بگیرن اینه که تو همه چی دخالت میکن ...

بله. ما تا الان ی هزاریم خانوادش کمک نکردن،  چ برای ساخت خونه چ خرید طلا چ گرفتن عروسی و...  انگار ن انگار ک پسر دارن

خدایا به من صبری عطا فرما نزنم دهن بعضیا را سرویس کنم🤨😑
اون که بله… همیشه همینه ولی همیشه اخرش یه نفر باید گذشت کنه تا همه چی ختم به خیر بشه یادش بخیر روز ...

دقیقا خودشون مشکل درست میکنن هیچ کدوم حاضر نیستن به خاطر آرامش بچشون کوتاه بیان واقعا گاهی فکر میکنم خانواده ها فقط ب فکر خودشون و دل خودشونن

سه ماه پیش عروسیمون بود ن بحثی پیش نیومد، چون خانواده همسرم قرار نبود پولی خرج کنن مثه مهمان اومدن ت ...

آفرررین عین عروسی خواهرم ، اولش قرار بود اونا جدا عروسی بگیرن ما جدا چون تو ی شهر نیستیم 

مامانم گفت حیفه تا آخرشب عروسی بدون داماد 

۱۳۰۰ نفر دعوت کردیم کلا با هزینه خودمون عروسی برگزار شد 

اونا عین‌مهمون آرایش شده اومدن تالار حتی زحمت نکشیدن برقصن‌هم

هر بار یادم میفته تیک عصبی میگیرم 

دیگه بیان بحث هم بکنن ؟

خدایا زمان زیادی به معجزه ات نمونده ....هر کی خوند بگه امین
2706