2752
2734
ینی تور و اینا با خودتون بوده ؟؟؟

تور چی 😂 منظورتون فرمالیته س 

ن اون موقع نرفتن ۵-۶ سال پیش بود 

کلا همهههه چی با ما بود جز آرایشکاه و‌لباس عروس 

حتی ماشین عروس باکلاسم خودمون آوردیم 

میگم جهاز کامل ، رهن خونه شون ، هزینه ی عروسی و ...

خدایا زمان زیادی به معجزه ات نمونده ....هر کی خوند بگه امین
من ک تاحالا خداراشکر منتشون سرم نیست. منت من رو سرشون هست ک منت اونا رو سر من نیست. اوایل خ حرص میخو ...

همون بهتر خرج نکنن 

خرج کنن به خودشون اجازه میدن نظر بدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب اگه این خرجت رو پسر کرده بالاخره تو خونه اونا بزرگ شده اونا اینجور تربیتش کردن ک تونسته انقد خوب ...

چه ربطی داره؟؟؟ هر ادمی خودش برای ایندش تصمیم میگیره

خدایا به من صبری عطا فرما نزنم دهن بعضیا را سرویس کنم🤨😑
تور چی 😂 منظورتون فرمالیته س  ن اون موقع نرفتن ۵-۶ سال پیش بود  کلا همهههه چی با ما بود ...

هووووووف حرصم گرفت منم چ پررو بودن 

الان اخلاقشون بهتر نشده؟ از دومادتون راضی اید؟

بله. ما تا الان ی هزاریم خانوادش کمک نکردن،  چ برای ساخت خونه چ خرید طلا چ گرفتن عروسی و...&nbs ...

انقدر دوست دارم در آینده شوهرم آنقدر داشته باشه که خودش همه چیزو دست بگیره

هووووووف حرصم گرفت منم چ پررو بودن  الان اخلاقشون بهتر نشده؟ از دومادتون راضی اید؟

والا همچنان رسم ندارن تشکر کنن واس خوبی های بیش از حدمون ، حالا مامانش میگه دارن بذار خرج کنن 

آره دامادمون آدم‌خوبیه خیلی آروم و بی حاشیه س  

همون بهتر  بود و نبودشون چه فرقی داره  حالا اگه دخترشون بود این کارو میکردن؟  من خ ...

ببین نبودن 

ولی پدرشوهرم خیلی زخم زبون زد و هرگز فراموشم نمیشه 

من خانواده سطح بالایی دارم 

ولی پدرشوهرم مدام میگفت واسه کیا میخواید عروسی بگیرید اخه 

واسه فامیلای بی کلاس شما؟

بعد عروسی هم بهم گفت فکر نکنی عروسیتون خوب بودها

اصلا هم به درد نمیخورد فقط اخرشبش خوب بود 

خیلی دلموشکست

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
والا همچنان رسم ندارن تشکر کنن واس خوبی های بیش از حدمون ، حالا مامانش میگه دارن بذار خرج کنن  ...

خدا رو شکر باز دامادتون خوبه 

مادر شوهر منم خیلی مغروره و البته بی شعور ندیدم تا حالا از کسی تشکر کنه 

خدا رو شکر باز دامادتون خوبه  مادر شوهر منم خیلی مغروره و البته بی شعور ندیدم تا حالا از کسی ت ...

بقران مادر شوهر خواهرمم هنوز از ما تشکر نکرده 

حالا بمانددددددد بعد از عروسیشون تا ب امروز چ‌ کارها ک واسشون کردیم

پر توقع ک میشن دیگه اصلااااا تشکر نمیکنن 

2706