2752
2734

سر خرید عقدهم همش میگفتن باید از پایین شهر خرید کنی چون مناسب تره، سر طلا خریدن نذاشتن طلای مورد نظرمو بردارم یه سرویس پیرزنی برداشتن که یک هفته بعد از عروسی فروختن!!!!

تازه همون سرویس پیرزنی رو هم برادرشوهرم خرید چون داماد قهر کرد رفت!!!!

آفرررین عین عروسی خواهرم ، اولش قرار بود اونا جدا عروسی بگیرن ما جدا چون تو ی شهر نیستیم  ماما ...

وای ما ام دوتا شهر جداییم گفتن اگه نخواستید با ما عروسی بگیرید خودتون جدا بگیرید ولی خب تور و آرایشگاه شبی که عروسی سمت شماست با خودتون انقد دارم حرص میخورم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آفرررین عین عروسی خواهرم ، اولش قرار بود اونا جدا عروسی بگیرن ما جدا چون تو ی شهر نیستیم  ماما ...

دقیقا. 

ینی اگ دخالت میکردن دهنشون پر خون میکردم. یک بار نگفتن شما پول دارین ندارین. واقعا از  غریبه بدارن

خدایا به من صبری عطا فرما نزنم دهن بعضیا را سرویس کنم🤨😑
وای ما ام دوتا شهر جداییم گفتن اگه نخواستید با ما عروسی بگیرید خودتون جدا بگیرید ولی خب تور و آرایشگ ...

ن دیگه ما عروسی رو یکی کردیم‌اونام تشریف آوردن سمت ما بیشعورای بی لیاقت

همه میگفتن عروس آوردید یا دختر شوهر دادید!؟؟

جهاز و رهن خونه و عرپسی آنچنانی و ...

خدایا زمان زیادی به معجزه ات نمونده ....هر کی خوند بگه امین
دقیقا.  ینی اگ دخالت میکردن دهنشون پر خون میکردم. یک بار نگفتن شما پول دارین ندارین. واقعا از& ...

تو عقد شوهرم خودش خرج کرد همه چیو کاری نداشتن

الان که اینا می‌خوان خرج کنن سرویسمون کردن انقد منت زدن 

خرج عروسی کلا با شوهرم بود

خانواده اش میگفتن اصلا عروسی نگیرید! 

وقتی دیدن من عروسی میخوام لج کردن و خودشونو کامل کشیدن کنار 

برای عروسی هم عین مهمون اومدن ورفتن البته که صد رحمت به مهمونا

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
دقیقا.  ینی اگ دخالت میکردن دهنشون پر خون میکردم. یک بار نگفتن شما پول دارین ندارین. واقعا از& ...

مادر شوهر خواهرم میخواست بگه نه ما نمیایم سمت شما سخته واس مهمونامون عروس بزرگش چنااااان زد تو‌پهلو مادر شوهره ، نفسش بند اومد 🤣

خدایا زمان زیادی به معجزه ات نمونده ....هر کی خوند بگه امین
بله. ما تا الان ی هزاریم خانوادش کمک نکردن،  چ برای ساخت خونه چ خرید طلا چ گرفتن عروسی و...&nbs ...

خب اگه این خرجت رو پسر کرده بالاخره تو خونه اونا بزرگ شده اونا اینجور تربیتش کردن ک تونسته انقد خوب و مستقل باشه عزیزم اینا هم لطف خدا و‌خانوادش بوده دیگه

خرج عروسی کلا با شوهرم بود خانواده اش میگفتن اصلا عروسی نگیرید!  وقتی دیدن من عروسی میخوام لج ...

همون بهتر 

بود و نبودشون چه فرقی داره 

حالا اگه دخترشون بود این کارو میکردن؟ 

من خییییلی جدیدا مادر شوهرم می‌ره رو مخم دیگه عصابشو ندارم 

تو عقد شوهرم خودش خرج کرد همه چیو کاری نداشتن الان که اینا می‌خوان خرج کنن سرویسمون کردن انقد منت ز ...

من ک تاحالا خداراشکر منتشون سرم نیست. منت من رو سرشون هست ک منت اونا رو سر من نیست. اوایل خ حرص میخوردم ک خرج نمیکنن، الان میگم ک و ن لقشون 

خدایا به من صبری عطا فرما نزنم دهن بعضیا را سرویس کنم🤨😑
2706