2733
2734
عنوان

خانم های مذهبی یه سوال دلی

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 64 پست
توصیف درستی داشتید روحت اونجا بوده انگار بنده هر دوش رو رفتم دقیقا همین حس که گفتید صادق هست درمدینه ...

خوش به سعادت تون، الهی نصیب همه آرزومندانش بشه تجربه این حس خوب 💚

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
اگر اعتکاف و روزه و این چیزها جزء مذهبی بودنه بله کمی 

بله که هست 

هرکسی که خدا خیر در او ببینه محبت و شوق زیارت امام خسین رو در دلش میندازه

قربون هردلی که محبت امام‌حسین داره😍😘

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم شاید حرم رسول الله، بنظرم هیچ جا به اندازه حرم پیامبر حس خوب نباشه در کنار پیامبر مهربانی ها ...

منم یکبار خواب دیدم همه آرزوم هام رو تو نامه می‌نویسم و داخل ضریح میندازم 

ضریح آقا امام حسین بود 

اونجا میگفتن وقت کمه زودتر نامه هاتون رو بنویسید 

از لیلی پرسیدن چقدر مجنون رو دوست داری ؟ گفت نفسم به نفسش بنده ... اما هیچکس یاور نمی‌کرد همه می گفتن عشق وجود نداره ....سال ۱۳۹۰ لیلی و مجنون تصادف کردند.. مجنون قبل از رسیدن به بیمارستان فوت شد 😢... لیلی کما رفت اما وقتی بهوش آمد سراغ شوهرش را گرفت ... مادرشوهر که فکر نمی‌کرد دخترک واقعا اینقدر عاشق باشد به زن گفت پسرم مرده... همین حرف باعث ایست قلبی شد و دو تا بچه کوچیک یتیم شدن ..💔لطفا هرچقدر که میتونی برای شادی روحشان صلوات بفرست فرستادی بگو دعات کنم 
2731
چه جالب وخوب از تهران؟

شرایط خدامی چیه ؟ اونوقت همیشه باید اونجا باشین یا مثل اداره هست ؟  حتما خیلی خوش اخلاق هستین

خوشا به سعادتتون 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
شرایط خدامی چیه ؟ اونوقت همیشه باید اونجا باشین یا مثل اداره هست ؟  حتما خیلی خوش اخلاق هستین ...

ممنون نه بابا خیلی مونده تااخلاق نیکو شرایطش متفاوته مثلااربعین ۸روزه هست فک کنم منم تاحالا نشدم خادم ان شاالله قسمتتون بشه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

السلام علیک یا غریب الغربا السلام علیک یا شمس الشموس

استغفرالله ربی و اتوب الیه💚 به سلیمان جهان از طرف مور سلام به حسین از طرف وصله ناجور سلام السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💚میشه برای سلامتی عزیزانم یه صلوات بفرستید!؟ 
2738
منم یکبار خواب دیدم همه آرزوم هام رو تو نامه می‌نویسم و داخل ضریح میندازم  ضریح آقا امام حسین ...

امام حسین که عشقه، حسم میگه ادمی که گناه زیاد داره باید بره پابوسی آقا امام حسین، اقا خوب وساطت میکنه، دیگه از حُر که بدتر نیستیم که راه رو به حرم اهل بیت بست و باعث شد شهید و اسیر بشن؟

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
ممنون نه بابا خیلی مونده تااخلاق نیکو شرایطش متفاوته مثلااربعین ۸روزه هست فک کنم منم تاحالا نشدم خاد ...

ممنونم التماس دعا

ان شاءالله

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

من دلم میخواد توی این عمر بی ارزشم فقط یروز یا حتی یه ساعت بشم خادم حضرت امام حسین 😭

یعنی میشه😭 

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
میشه کمکم کنی ثبت نام کنم برا خادمی

بله فردا دوباره یه پیام بدید حتی اگ اینجا قفل بود یه جا تگم کنید بگردم اسم سایتشو پیدا کنم براتون بفرستم

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2706