2733
2734
عنوان

خانم های مذهبی یه سوال دلی

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 64 پست

چه عجیب. من دقیقا عین همین تاپیک و کامنت ها رو قبلا اینجا دیدم 😵 فکر کردم تاپیک قبله بروز رسانی شده تا اینکه تاریخ تاپیک رو دیدم برای امشبه برگ هام دارن رو هوا میرقصن😵😵‍💫

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دلم میخواد توی این عمر بی ارزشم فقط یروز یا حتی یه ساعت بشم خادم حضرت امام حسین 😭 یعنی میشه😭&n ...

میشه نگران نباشید

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
چه عجیب. من دقیقا عین همین تاپیک و کامنت ها رو قبلا اینجا دیدم 😵 فکر کردم تاپیک قبله بروز رسانی شده ...

الله اکبر😅🙂

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2731
اگر اعتکاف و روزه و این چیزها جزء مذهبی بودنه بله کمی 

خوشبحالت که اعتکاف رفتی😍 چطور میگی مذهبی نیستی؟ من از نظر خیلیا شاید مذهبی بنظر بیام ولی هنوز قسمتم نشده بتونم اعتکاف برم 🥺

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
الله اکبر😅🙂

جدی میگم 😵🥲

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗
امام حسین که عشقه، حسم میگه ادمی که گناه زیاد داره باید بره پابوسی آقا امام حسین، اقا خوب وساطت میکن ...

شاید باور نکنی اما من تموم این سال های زندگیم تو خواب یا بیداری بعضی از حوادث کربلا رو دیدم 

تازه کربلا پابوسی آقا امام حسین که رفتم 

چشمم به ضریح افتاد همه چیز یادم اومد وقتی برگشتم درست سه ماه عزاداری میکردم شب ها مخفیانه 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
خوشبحالت که اعتکاف رفتی😍 چطور میگی مذهبی نیستی؟ من از نظر خیلیا شاید مذهبی بنظر بیام ولی هنوز قسمتم ...

ای جانم عزیزم حتما برو خیلی حس خوبی داره خیلی ازت پذیرایی میکنن خیلی خوب رفتار می‌کنند امیدوارم امسال بری❤

بله فردا دوباره یه پیام بدید حتی اگ اینجا قفل بود یه جا تگم کنید بگردم اسم سایتشو پیدا کنم براتون بف ...

الان نگاه کردم باید مدرک تحصیلی داشته باشی که امام رضا بخوادت اینجوری قبول نمیکنن

بازم مرسی عزیزم 

مهربون باش مهربونی رسم دلهای پاک🤍🤍
ای جانم عزیزم حتما برو خیلی حس خوبی داره خیلی ازت پذیرایی میکنن خیلی خوب رفتار می‌کنند امیدوارم امسا ...

تا الان که بچه کوچیک داشتم دعا کن بزودی قسمتم بشه بتونم برم منم مشهدم تو حرم برای شما دعا میکنم 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
شاید باور نکنی اما من تموم این سال های زندگیم تو خواب یا بیداری بعضی از حوادث کربلا رو دیدم  ت ...

خوش به سعادتت . خوش به سعادت چشمایی که کربلا رو‌دید.. ما که اگه بمیریم آرزو به دلیم 😭

. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
چجوری فهمیدی🥲 من خیلی دوسش دارم خیلیم هوامو داره ولی نمیدونم چرا ارتباط نمیگیرم باهاشون🥲

یک روز داشتم یک کیلیپ می‌دیدم یک آقا می‌گفت همه وقتی حرم میرن از آقا حاجت میخوان تا حالا شده وقتی میری حرم فقط به نیت سلام دادن به آقا بری ؟ 

منم همون موقع گریه کردم گفتم امام رضا من که لیاقت نداشتم بیام سلام بدم حداقل این کار بزرگ برام بکن 

قول دادم در عوضش نماز بخونم 

هنوز خواسته ام به طور کامل این خواسته برآورده نشده نمیتونم دربارش بگم اما حالا باید صبر کنم ماهیانه تموم بشه و نماز شروع کنم 

خلاصه فقط کافیه دل بدی 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
2706