2752
2734
عنوان

خانم های مذهبی یه سوال دلی

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 64 پست

شوهرم مشهدیه و اقوام شوهرم همه مشهدن من ارزومه تو حرم هرشب باشم و خادمش باشم چون ارزوی محالمو ازش حاجت گرفتم

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
حرم امام علی چون پیشنهاد شده برام برا اربعین برم برام دعا کن بتونم برن

چه جالب وخوب از تهران؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرم امام علی چون پیشنهاد شده برام برا اربعین برم برام دعا کن بتونم برن

خوش به سعادتت،هروقت رفتی برای ظهور آقا و برای ماها هم دعا کن عزیزم

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
خیلی مذهبی نیستم ولی دوست دارم برم کربلا و شده یک روز خدمت کنم

میتونید روش هایی هست

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2731

نمیدونم شاید حرم رسول الله، بنظرم هیچ جا به اندازه حرم پیامبر حس خوب نباشه در کنار پیامبر مهربانی ها حال ادم ها حتما خوبه ، شایدم حرم امام علی جان، خونه پدری ، دلم میخواد زانوهامو بغل بگیرم و تکیه بدم به دیوار حرم امیرالمومنین و یه دل سیر گریه کنم و بعدش بخوابم ازون خوابهایی که بچه ها وقتی از گریه میکنن میرن تو بغل باباهاشون اروم سر میزارن رو شونه اش و گریه میکنن💔

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
خوش به سعادتت،هروقت رفتی برای ظهور آقا و برای ماها هم دعا کن عزیزم

امضات😍

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
نه خوزستانیم چون حتما باید به زبان عربی خوب مسلط باشی با اینکه زیاد عراقی بلد نیستم میترسم قبولم نکن ...

مشکلی نیست امام علی تایید کنند حله.بچها از تهران با زبان فارسی قراره اعزام شن اتفاقا

امضات😍

فدای تو♥️

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
خیلی مذهبی نیستم ولی دوست دارم برم کربلا و شده یک روز خدمت کنم

وقتی کربلا رو‌دوست داری بی بروبرگرد مذهبی هستی دختر😍

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
نمیدونم شاید حرم رسول الله، بنظرم هیچ جا به اندازه حرم پیامبر حس خوب نباشه در کنار پیامبر مهربانی ها ...

چه عالی مدینه ونجف رفتید؟

نه متاسفانه لیاقت نداشتم 😔

توصیف درستی داشتید روحت اونجا بوده انگار بنده هر دوش رو رفتم دقیقا همین حس که گفتید صادق هست درمدینه ونجف