2752
2734
عنوان

چشم زخم لعنت به چشم شور

1356 بازدید | 73 پست

چیکار کنم اینهمه چشم اطرافیانم منو داغون کرده😭😭😭

دیروز عکس طوطیمو دیدن امروز مرد خود به خود حالش خراب شد تو یه روز مرد

روز تولدم چندتا تولد برام گرفتن از بس گفتن خوشبحالت بیمارستانی شدم ک حمله قلبی بود...

لعنت صد لعنت به چشمی که شوره لعنت به چشمی که خیر بقیه رو نمیخواد...

اونوقت بهم میگن چرا بارداریتو مخفی میکنی تو سایت ...خب میترسم بگم اتفاقی برام بیوفته

منم یه دوستی دارم اینجوریه

اصلا خوشم نمیاد بهم نزدیک بشه

احساس میکنم چشم زخم داره چون هرچی بهش بگم بعدش اون اتفاق نمی‌افته اصلا

دیگه بهش هیچی نمیگم

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خوب می‌کنی مخفی می‌کنی ب

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731
همدردیم  منم کلافه م دیگه  اول اعتقاد نداشتم کسی هم که می‌گفت شوخی باش میکردم و می ...

وای من زود مریض میشم...همینکه برم تو چشم دیگه داغون میشم...اینقدر امروز برای طوطیم ناراحتم حتی گریه کردم

وای تو رو خدا کلا قطع رابطه کن برای سلامت زندگیت 

کلا محل نمیدم بهش

ولی مدام نظر میده به همه چی

اونقدر ازش حس منفی میگیرم که حد نداره 

مثلا میبینی میگه عع پوست فلانی بهتر شده

میبینی طرف گند زده شد به پوستش دو روز دیگ

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍