2737
2739
عنوان

تاخیر تکاملی

231 بازدید | 25 پست

مامانا پسره من همه چیش با تاخیر بود ۱۶ ماهگی راه رفت الان دوسالو دوماهشه کلمه نمیگه احساس میکنم درک از محیطش پایینه گفتارم هزینشو ندارم چیکار کنم نوار مغز ام ار ای رفتم سالمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همه اجزای بدنشو میشناسه بگم چیزی بیار میره مییاره

ارتباط میگیره ؟با بچه ها میتونه بازی کنه؟

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2740
اره پیریروز بردمش پارک رفت قاطی بچه ها توپ بازی کرد 

پس مشکلی نیست ولی حتما باهاش زیاد حرف بزن فلش کارت اموزشی بخر میوه حیوانات اشیا همرو کارکن 

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
پس مشکلی نیست ولی حتما باهاش زیاد حرف بزن فلش کارت اموزشی بخر میوه حیوانات اشیا همرو کارکن 

الان ۶ یا ۷ ماهه یا بیشتر هر حرفی میزنم باهاش وادار میکنم به حرف فقط میگه دده همین و بس

نه اینارو نداره هیچکودومو

عزیز تاپیک های قبلیتون رو نگاه کردم تا سابقه بچتون رو ببینم نترسید ولی احتمال اینکه پسرتون در طیف اوتیسم باشه هست حالا اوتیسم اسمش ترسناکه در حالیکه ما اوتیسم با عملکرد سطح بالا هم داریم و جای نگرانی نداره حتما روانپزشک کودکان و اگر در دسترس نیست حتما کاردرمان و گفتاردرمان حاذق در شهرتون ببرید مداخله زودهنگام خیلی موثرتره و در نهایت هزینه کمتری براتون ایجاد میکنه

2706