2733
2734
عنوان

تاخیر تکاملی

| مشاهده متن کامل بحث + 926 بازدید | 81 پست
عزیز تاپیک های قبلیتون رو نگاه کردم تا سابقه بچتون رو ببینم نترسید ولی احتمال اینکه پسرتون در طیف او ...

بردم فوق تخصص مغزو اعصاب روانشناس و کاردرمانو همه اتیسم و رد کردن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بردم فوق تخصص مغزو اعصاب روانشناس و کاردرمانو همه اتیسم و رد کردن 

خب سنش کمه 

در مورد اوتیسم high Function بخونید 

اوتیسم سطح بالا بهش میگن 

قشنگ مدرسه هم میرن 

کلا تشخیص هر اسمی که داشته باشه پسر شما باید درمان اختصاصی بگیره و در مداخله زودهنگام امروز بهتر از فرداست 

خب سنش کمه  در مورد اوتیسم high Function بخونید  اوتیسم سطح بالا بهش میگن  قشنگ مد ...

بردم پیشه دکتر گفت چون دستور پذیری داره اشاره هم داره ارتباطه چشمیش خوبه اتیسم نیست البته ارتباطه اجتماعیشم عالیه 

2742
الان ۶ یا ۷ ماهه یا بیشتر هر حرفی میزنم باهاش وادار میکنم به حرف فقط میگه دده همین و بس

پس ببرش گفتار درمانگر چون واجب ببری ..

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
تا ۱۱ ماهگی فقط غلت میزد هیچ درکی از محیطه اطرافش نداشت 

دقیقا بچه من همینطور بود حتی نمیتونست محکم بشینه

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
عزیز تاپیک های قبلیتون رو نگاه کردم تا سابقه بچتون رو ببینم نترسید ولی احتمال اینکه پسرتون در طیف او ...

اتیسم خفیف ومتوسط خوب شدنیه؟

2738
ماله من ۸ ماهگی مستقل نشست اره میبرم 

خوب خداروشکر .انشالله کامل خوب بشه

خب سنش کمه  در مورد اوتیسم high Function بخونید  اوتیسم سطح بالا بهش میگن  قشنگ مد ...

سلام عزیزم منم درباره پسرم خیلی نگرانم.شما این اطلاعات رو از کجا بلدین ؟میشه منم توضیح بدم شرایط الان پسرمو بهم بگین نظرتونو؟

چیشده عزیزم

ممنون که جواب دادی ، من دو سه سال قبل بارداریم برای اولین باز تبخال زدم همون یکبارم بیشتر نزدم ولی بعد از اون بدنم تغییر کرد همش کهیر میزدم خونمم غلیظ شد هر جا دکتر رفتم مشخص نشد از چیه بعد دو سال باردار شدم تو بارداری فهمیدم که اون تبخال بدنم رو تحریک کرده و خودایمنی گرفتم ، حالا که بچم بدنیا اومده و پنج ماهشه یجوریه قان و قون خیلی کم داره به صداها واکنش نداره مثلا بلندترین صداها هم میاد خوابه بیدار نمیشه ولی به محض اینکه صدای جلد پفک و شکلات میاد از خواب میپره ، همش باید بلندش کنیم راه ببریم وگرنه انقدر گریه میکنه کبود میشه ولی قان و قون نداره ، تو نت زده تبخال و خودایمنی در مادر باعث اوتیسم میشه ، شما میشه نظرتون رو بگید یا اگه اطلاعی دارین بمن کمک کنید ، چون من هر چی دکتر هم میرم میگن از اوتیسم اطلاعی ندارن و باید صبر کنم فعلا ولی من استرس دارم تو رو خدا اگه اطلاعی دارین راهنمایی کنید خدا خیرتون بده

2706