2752
2734
عنوان

چشم زخم لعنت به چشم شور

| مشاهده متن کامل بحث + 1362 بازدید | 73 پست
یکی میشناسم زار داره...میخوای بهش بگی که برمیگرده یا نه یا کجان اصلا

زار چیه

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان دیگه بارداری هم لو دادی 🙂 پاشو برو صدقه بده اگه باور داری

فقط تو نی نی سایت و مادرم خبر داره دیگه به هیچکس حتی دوستام نگفتم...هررررررر روز یکی میره از مادرم میپرسه که باردار نشد...از مادرشوهرم میپرسن بخدا ما اینهمه پیگیر زندگی مردم نیستیم جوری ک پیگیرن

2731
ی نوع جن ...نشنیدی؟

ن نشنیدم 

چیارو میگه حالا؟

مثلا میگه بخت یکی رو بستن یا ن؟

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍

من متاسفانه از نزدیکان هستن 

دوست نیستن که بگم قطع رابطه کنم 

هم از طرف خودم دارم 

هم تعداد زیادی از طرف شوهر 

همین دو روز پیش یه پیشرفتی که داشتیم رو خونه شوهر فهمیدن 

هی به شوهر گفتم مرغ بده به یه نیازمند 

نتیجه ش شد این که دزد کولر انبار شوهرم رو دیشب دزدید 

هجده میلیون خریده بود

من متاسفانه از نزدیکان هستن  دوست نیستن که بگم قطع رابطه کنم  هم از طرف خودم دارم  ...

چی بگم بخدا...باور کن حتی حرز گرفتیم هم تو خونه گذاشتیم...از اول عروسی همینجوری وسایل برقی پیشم میسوخت ...

اره همه چی رو میگه...البته من خودم امتحانش کردم و دیدم واقعیته...نمیخوام تبلیغ کنم ولی خب پول میگیره ...

شماره داره؟

منم انقدرگفتن تابعدازعقدم دزد همه ی طلاهامو برد توروخدادعا کن طلاهام بهم برگردن😭😭😭

عزیزم توهم مثل من 😓💔

منم طلاهام و دزدین ان شالله از هر دوتامون پیدا بشه بحق امام رضا 🥲

فقط تو نی نی سایت و مادرم خبر داره دیگه به هیچکس حتی دوستام نگفتم...هررررررر روز یکی میره از مادرم م ...

مردم فضولن فامیلای ما هم همین طون، زنداداش منم همش زر میزنه حالا ما کاری به کارش نداریم

2706