2733
2739
عنوان

تنبیه کردن بچه کلاس اولی

| مشاهده متن کامل بحث + 156917 بازدید | 1099 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اعصاب روانمو بهم زدی میری سزای این حروم زاده مدیر رو خدا سزاشو بده رو میزاری کف دستش به شوهرت بگو باهم برید اگه نری ازت نمیگذرم بخاطر شوک عصبی که بهم وارد کردی یا ادرس و شماره بدم خودم حقشو بزارم کف دستش

استغفرالله ربی و اتوب الیه💚 به سلیمان جهان از طرف مور سلام به حسین از طرف وصله ناجور سلام السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💚میشه برای سلامتی عزیزانم یه صلوات بفرستید!؟ 
دقیقااااااا از دخترم پرسیدم میگفت خانم معلممون فقط وایساده بود نگاه میکرد  ولی اینم بگم با صحب ...

حالا بخشدار چیکار کرده براش که پاچه خواری می‌کنه 

برو آموزش و پرورش شکایت کن تا دیگه حد رفتارش بفهمه 

کنترل اعصاب نداره استعفا بده بشینه تو خونش

2731
حتما نمیدونید که این دانش آموزها روانی هیتن و معلم رو به مرز جنون میرسونن ، صد البته حقشونه و کمه

اون معلما یه گوهی هستن مثل تو 

👀این شوهرای ما هربار زنگ  میزنیم میگیم کجاین میگن سر کار اگه راست میگفتن ما باید از نوک انگشت تا گردن النگوداشتیم  والا🤷‍♀️🤣 #شوهرای زحمت کش 😅🤭 # نه به شوهر آزاری😁
حالا بخشدار چیکار کرده براش که پاچه خواری می‌کنه  برو آموزش و پرورش شکایت کن تا دیگه حد رفتارش ...

جتمی خودشو میخاد به بخشدار نشون بده زنیکه دیگه 

اگه شوهرمن بود بخدا مدرسه رو اتیش میزد مدیرو دار میزد بخدا قسم این بی عدالتی را قبول نمیکرد 

2740
ببین ی آدم عادی هیچوقت از چنین معلمایی دفاع نمیکنه یا خودشم عقده‌ایه و از این دسته معلم‌هاس یا کلا ...

توخوبی 

منم دفاع نکردم وقتی پستای منو کامل نخوندی حق نداری ریپ بزنی

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
اعصاب روانمو بهم زدی میری سزای این حروم زاده مدیر رو خدا سزاشو بده رو میزاری کف دستش به شوهرت بگو با ...

یه مدیر عوضی هم ما داریم الهی خدا از سرش نگذره زنکه بی همچیز دختر منم کلاس اوله کاریش کردن شبا تو خواب بیادر میشه درباره مدرسه میگه من ریدم تو مدرسشون 

👀این شوهرای ما هربار زنگ  میزنیم میگیم کجاین میگن سر کار اگه راست میگفتن ما باید از نوک انگشت تا گردن النگوداشتیم  والا🤷‍♀️🤣 #شوهرای زحمت کش 😅🤭 # نه به شوهر آزاری😁

من بودم همون بلا رو سر خودش جلو دانش آموزا می آوردم تا حسابی خورد بشه

من تاریخ آن شبی را که از عمق وجود گریستم دقیق به خاطر سپرده ام نه برای آن شب بلکه برای آن صبح برای آدم دیگری که روز بعد به آن تبدیل شده بودم...
دقیقااااااا از دخترم پرسیدم میگفت خانم معلممون فقط وایساده بود نگاه میکرد  ولی اینم بگم با صحب ...

سلام عزیزم از اینکه خودتون و بچه نازنینت این تجربه را داشتید خیلی خیلی متاسفم  من به عنوان معلم که امسال بازنشسته  میشود همچین رفتاری را با بچه من می‌کردند مدرسه که هیچ اداره را هم سرشون خراب میکردم

شما به غیر از شکایت به اداره جهت هر احتمال تبانی در سامانه شکایت ها هم ثبت کن .کاش اینجا بودی خودم بغلتون میکردم .به عنوان یک معلم بعد از اینهمه سال  امروز خیلی خیلی خجالت کشیدم 

2706